Vaši prijedlozi za nove monotrale Autotroleja

Autor kico101, Siječanj 24, 2008, 22:16:06

kico101

Postavite se u ulogu izbornika i izaberite jedan od 8 ponuđenih modela gradskih  monotrala koje bi vi osobno voljeli vidjeti u voznom parku Autotroleja. Molio bih da objasnite razlog izbora. Možete glasati za 2 modela. Ovo je moj osobni izbor i ne znači da nema boljih od ovdje ponuđenih modela.
Pa, evo redom:
1. MB O530G/II

Archivnummer: 6286
Bustyp: Mercedes Citaro G
Aufbau: EvoBus GmbH - Mercedes
Baujahr: 2006
Info: Motor: OM 457 hLA - Euro 3
6-Zyl. - Reihe
220 kW (299 PS) - 12.000 ccm
Getriebe: ZF 5/6-Gang Automatic
Länge: 17.940 mm
Breite: 2.550 mm
Höhe: 3.009 / 3.076 mm
Sitzplätze: 48 + 1
Stehplätze: 99
ges. Gewicht: 28.000 kg

2. Hess NU A 2-2-2-2

Bustyp: Hess N UA 2-2-2-2
Aufbau: Hess AG (CH)
Baujahr: 2006
Info: Fahrgestell: Scania N94 UA
Motor: Scania DC9 03 - Euro 3
6-Zyl. - Reihe
221 kW (300 PS) - 9.000 ccm
Getriebe: ZF 5HP 602 NBS
Länge: 18.000 mm
Breite: 2.550 mm
Höhe: 2.980 mm
Sitzplätze: 48 + 3 + 1
Stehplätze: 107

3.Irisbus Citelis G

Bustyp: Irisbus Citelis Gelenk
Aufbau: Irisbus (F)
Baujahr: 2006
Info: Motor: Iveco Cursor 8
6-Zyl. Reihe
213 kW (290 PS) - 7.800 ccm oder
279 kW (379 PS) - 7.800 ccm
Getriebe: ZF 6 HP 500 oder
Voith D 854.5
Länge: 17.900 mm
Breite: 2.500 mm
Höhe: 2.850 mm
Sitzplätze: 26 - 48 + 1
Stehplätze: 70 - 120
ges. Gewicht: 27.800 kg

4.  MAN Lion's City GL

Bustyp: MAN Lion´s City GL
Aufbau: MAN
Baujahr: 2006
Info: Motor: D 2866 LUH
6-Zyl. - Reihe - liegend
310-360 PS - 11.967 ccm
Getriebe: Voith D 854.5
Länge: 18.750 mm
Breite: 2.500 mm
Höhe: 2.880 mm
Sitzplätze: 56 + 1

5. Scania OmniCity CN310

Bustyp: Scania OmniCity CN 310 UA6x2/2.
Aufbau: Scania (S)
Baujahr: 2006
Info: Motor: Scania DC9 17 Euro 4
5-Zyl. Reihe - Quer eingebaut
198 kW (270 PS) - 8.900 ccm
Getriebe: ZF 5 HP 502 C NBS
Länge: 18.000 mm
Breite: 2.550 mm
Höhe: 3.193 mm

6.  Solaris Urbino III U18

Bustyp: Solaris Urbino III - U 18
Aufbau: Solaris (PL)
Baujahr: 2006
Info: Motor: DAF PE 228
6-Zyl. - Reihe - Turbo
228 kW (310 PS) - 9.200 ccm
Getriebe: Voith 864.3
Länge: 18.000 mm
Breite: 2.550 mm
Höhe: 2.850 mm
Sitzplätze: 53 + 1
Stehplätze: 128
ges. Gewicht: 28.000 kg

7.  Van Hool AG300

Bustyp: Van Hool AG 300
Aufbau: Van Hool (B)
Baujahr: 2007
Info: Motor: MAN D 2866 LOH 27
6-Zyl. - Reihe - Turbo
228 kW (310 PS) - 11.967 ccm
Getriebe: ZF ECOMAT II
Länge: 17.985 mm
Breite: 2.550 mm
Höhe: 3.280 mm
Sitzplätze: 25 - 44 + 1
Stehplätze: bis 130
Gesamtkapazität: bis 160 + 1

8.  Volvo 7700 G

Bustyp: Volvo 7700 Gelenkbus
Aufbau: Volvo (S)
Baujahr: 2007
Info: Motor: Volvo D9B 360
6-Zyl. - Reihe
265 kW (360 PS) - 9.360 ccm
Getriebe: ZF 6 HP 604
Länge: 18.044 mm
Breite: 2.550 mm
Höhe: 3.205 mm
Sitzplätze: 62 + 1
Stehplätze: 80
ges. Gewicht: 28.000 kg

Zahvaljujem se web stranici Omnibusarchiv.de na fotkama i osnovnim podacima.

Moj glas ide za MAN Lion's City GL i Solaris Urbino III U18. Razlog za prvi je dokazana kvaliteta MAN-ovih monotrala na lošim cestama našeg grada, kao i zbog nešto većeg kapaciteta, a Solaris Urbino zbog povoljnog omjera  cijene i kvalitete, te zbog snažnog motora ( 310 PS ).


Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Dino

Ja sam za Volvo jer je pocelo biti monotono imati samo MB/MAN-ove. Malo za promjenu nešto drugačije.  ;)

Boki651


maky

Da sam iz Rijeke odlučio bi se za Lion`s Cityja jer su me potpuno očarali "domaći" splitski lavovi  (samo da napomenem da onaj podatak o motoru 260KS nije točan) i za Solaris Urbina jer je jednostavno lijep, pravi hit na zapadu, pravo osvježenje a i nisu se pokazali lošima...

Međutim, pogledajte samo snagu Ivecove mašine u Citelisu - 380 KS! To bi dobro išlo uzbrdo  :o

P.S. nisam  glasao jer nisam iz RI pa da bude pošteno

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

echo

Za Lion´s City GL jer se MAN do sad pokazao najkvalitetnijim. Nije li 260 PS malo preslabo za RI i okolicu?

P.S. Kad će konačno BMW početi prozvoditi autobuse?


kico101

Citat: maky  u Siječanj 25, 2008, 00:21:13

P.S. nisam  glasao jer nisam iz RI pa da bude pošteno
Maky, s obzirom da si tako dobro objasnio razloge za ili protiv, volio bih i da tvoje mišljenje uđe u anketu bez obzira što nisi iz Ri, ali znaš otprilike konfiguraciju riječkog terena i potrebe.
;)
Ovu sam anketu zamislio kao malu raspravu o tome što vi cijenjeni forumaši mislite o tome kako iskoristiti trenutnu ponudu zglobnjaka za adekvatno popunjavanje voznog parka s obzirom na više karakteristika-cijenu, snagu, kapacitet, pogon, design i dr. I, naravno, već je netko spomenuo da nisu MAN i MB jedini proizvođači autobusa, ali očito se igra na sigurno. Evo Pula se odlučila na Irisbus i zadovoljni su ( uglavnom ). Možda je to znak da bi moglo doći do promjena i kod drugih gradskih prijevoznika. Uostalom, vrijeme će pokazati.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Van Holl zbog naravno prateće osovine na prikolici.  I recimo Irisbus Citelis, da nebude sve MAN/MB, a razlog je udobnost. 
Napomenuo bi da je 300 KS minimum za Rijeku, i to ako nema komplet klimu, inače oko 350  (MAN NG353), i po mogućnosti da su motori od 12000 kubika, jer ovi "mali" od oko 7000 nisu baš dugovječni.

ikar

Citat: Shole  u Siječanj 25, 2008, 11:17:58
Van Holl zbog naravno prateće osovine na prikolici.  I recimo Irisbus Citelis, da nebude sve MAN/MB, a razlog je udobnost. 
Napomenuo bi da je 300 KS minimum za Rijeku, i to ako nema komplet klimu, inače oko 350  (MAN NG353), i po mogućnosti da su motori od 12000 kubika, jer ovi "mali" od oko 7000 nisu baš dugovječni.

MAN za zglobne NG-e u ponudi ima motore od 310 i 360 KS.

shef

Realno gledajući, osim MAN-a i MB-a, Volvo i prije svih Irisbus. Eto zašto Citelis: prvo, već su se skupila određena iskustva u Puli, drugo, cijena je relativno povoljna i treće, u Rijeci je veliki servisni centar ovlaštenog zastupnika u RH.
Scania je u RH "mrtva" što se autobusnog dijela tiče, ono malo što ih ima to su turistički Irizari; Hess, Solaris i Van Hool uopće nisu prisutni na tržištu.
BTW, na spisku nedostaje Centroliner, koji ne bi bio loš izbor (MAN grupacija), Conecto G LF (ovaj ima veeeelike šanse - jeftin je.)
One s druge strane Drine i još istočnije ovom bih prilikom preskočio.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kriticar

zašto je izostavljen MAN LION'S CITY G ?
za MANovu GL verziju obično se uzima motor od 310 ili 360 KS.
glasan za kombinaciju city G i city GL jer Man se dokazao na ovim prostorima u segmentu gradskih autobusa i prisutan je već četrdeset godina.
Ali nas nitko neće pitati Čiro će po svom, a i zakon o javnoj nabavi je s.....!
najjeftinije obično i nije najbolje.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Tomek

Moj izbor bi ovdje bio Solaris Urbino. Rijeka je zadnjih godina postala previše ziheraška, a sa Solarisom bi to mogli promjeniti i mislim da ne bi ni najmanje pogrešili.
Citari su najpopularniji u Europi, ali sudeći sa iskustvima na zagrebačkima(prvenstveno solo izvedba) njihov ovjes nije za naše ceste(doduše u Rijeci su bolje no u ZG), MAN Lion's City mi je u novoj izvedbi postao Neoplan Centroliner, a to je šminka,a što se tiče MAN-ove pouzdanosti i kvalitete ona se kroz godine polako počela gubiti pogotovo sa ovim novim modelima(ne mislim na turke).
Irisbus isto smatram dobrim izborom, kao i Volvo 7700 kojeg ovdje u Njemačkoj jako cijene.
Ove ostale modele ne poznajem toliko dobro i nisam se vozio u njima tako da ne bih mogao suditi. Ove koje sam nabrojio sam isprobao u zadnjih par godina.

kico101

Lucky, Petre, Ma(n)nas, Dragec, Thomcro, Nukleus, Lion,... Idemo staviti svoj glasić pa da kompletiramo listu želja i možda dobijemo neke pravce kojima bi trebalo ići u nabavku  ;). Iako će ( najvjerojatnije ) u Troleju odlučiti drugačije, osobno držim da netko od odgovornih za ovu problematiku u Autotroleju ipak ponekad zaviri na Forum. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LuckyLooser

Nisam htio sudjelovati u anketi, jer moram priznati da vrlo rijetko koristim autobusni prijevoz, i ne osjećam se dovoljno stručan i kompetentan za raspravu. No kada sam već prozvan, napisat ću svoje mišljenje, čisto onako laički.

MB Citaro po meni otpada jer me ova prva generacija riječkih nije baš nešto oduševila, odmah u startu je bilo IMHO previše kvarova, a baš me zanima za par godina kada počnu pucat šasije od ovih naših "sama jama" cesta. Scaniu bih isto eliminirao jer kako je već rečeno autobusni dio je "mrtav" u RH.
Moj glas ide za MAN Lion's City GL i za Volvo 7700 G. MAN je već provjerena marka u Rijeci, počevši od SU(SG)220. Doduše, to je bilo prije 30 godina, i nisam siguran da ovi današnji MAN-ovi imaju kvalitetu veterana. Volvo biram prije svega zbog velike snage motora koja je potrebna za riječki brdoviti teren i dizajn mi je nekako najugodniji oku.

nukleusri

Što se tiče MAN-ova nadovezao bi se na LuckyLoosera to je provjerena marka u Rijeci i meni ova stara ( ;D) generacija jedna od najdražih. Stvarno se MAN pokazao na našim ulicama već poduže vremena. A Van Hool sam odabrao radi već mnogo puta navedenih tehničkih razloga  ;D prateće osovine. Dizajn mi je nekako simpatičan a i motor je dosta jak.
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Lion

Moj glas ide za Hess i Van Hool. Hess, zato jer je to vrlo respektabilan švicarski proizvođač, koji ima visoku kvalitetu, pa, usudim se reći, višu kvalitetu nego MAN i MB. Autobusi se proizvode u Švicarskoj, većinom za švicarske gradove, najviše Basel. Dizajn je isto lijep, a lijepa bi bila promjena da na ulicama ne gledamo stalno postavu MB/MAN.
Van Hool - ne trebam objašnjavati, dovoljno je reći prateća osovina.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!