Rotel Tours

Autor arsenal, Svibanj 28, 2009, 00:35:12

arsenal

Rotel Tours
Herrenstr. 11
94104 Tittling
+49 (0)8504 - 404-30
info@rotel.de <info@rotel.de>

http://www.rotel.de/rollendes-hotel/fahrzeuge.html

Zapocinjem fotkama ovog starog, ali izuzetno ocuvanog njemackog MB O 303 sa sve prikolicom u kojoj su spavaone za putnike ( hotel na tockovima), a kojeg sam danas slikao u Kotoru.








actros

danas sam u 2 navrata vidija crveni rotel-bus na kaštelanskoj magistrali,a nažalost nisan uspija slikat  :-[  ...i to mb O303 njemačkih tabli!!! na krovu ima nekakve "reštele" i na njima konopom vezane kufere!!! ako ga ko uvati bilo bi ga lipo slikat, jer bus je stvarno pojava na cesti  :o

5AR


5AR

#3

peron24

#4
Setra S411 HD U Šibeniku, lipanj 2011

peron24

#5
Neobični MB O404 danas u Šibeniku

zlepur1

S druge strane su prozori kabina za spavanje.Ne znam sičaš li se njihovih ovakvih magirusa i onih sa prikolicom ka šta je postavija arsenal.Kad bi dolazili kod nas uobičajeni parking bi im bija u Solarisu ili na prostoru današnje rk vidici.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Shole

Baš me interesira kako izgleda iznutra.  Nema baš slika po webu

zlepur1

ima upišeš rotel tours i otvori ti se njihova stranica, a google ima i slike
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

actros


Shole

a vidi ringfeder ko na Fap-u

actros

Rotel Tours na trogirskoj rivi 1978 godine:




*Izvor:www.panorama360.hr

Paško

O404
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

peron24

Ovaj impozantni prerađeni Mercedes i ove godine je došao u Šibenik i postao moja jubilarna 2000-ta fotka  :D

Shole

Baš me zanina na kojoj šasiji je ovo rađeno, jer ne postoji 404 s ovolikim međuosovinskim razmakom. Bit će vjerovatno nešto sasvim deseto pa je gore onda prikeljena karoserija od 404.
Trebalo bi pogledat vozačku tablu i pločicu kod vratiju