Brioni, Pula – razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 12:03:53

boro

Brioni kupili Iveco Daily.


s431dt

jesu li njihove setre hdh kupljene nove?
istina!!!

Majstor

#228
Nema Brioni hdh
GT-HD ili HD
Samo mi sudite pošteno !

s431dt

istina!!!

boro

Koliko je meni poznato sve nakon gb. 53 je novo ( izuzevši 96 ) .

shef

#231
 Epidemija lijepljenja natpisa Rijeka-Zagreb već od... po busevima nije zaobišla ni pulskog prijevoznika. Danas vidio Tourismo SHD #69. BTW cijena je od 49,00 Kn kako se već vidi iz prethodnih postova.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

1142007

#232
Pozz !

Da li Brioni Pula iamju nanoviji Starliner ? Jučer  sam u ZG vidio iz svog busa neku opaku mrcinu. Vidio sam ga od iza.. Bio je na preonu 404 oko 19 h. valjda ZG-Pula u 19. Nažalost tablice nisam videl, ali je 3 osovinac i stvarno izgleda nabrijano.. Ne mog tvrditi da je Neoplan ali gledavši ga od iza učinilo mi se.... Uglavnom izmmeđu 1.vrata i 1.stakla imao je neko čudno staklo, ja bih to opisao kao nekakvu kandžu..
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

AH Bus

BRIONI d.d. iz Pule su za dva nova autobusa dana proširili svoj vozni park. Na prostoru Auto Hrvatske PSC, su isporučeni jednam MAN Lion's Coach R07, dvoosovinaca, sa 440 KS Euro 6 norme ispuha, kapacitetom 51+1+1, i MAN Lion's Coach R08, troosovinaca, sa 480 KS Euro 6 norme ispuha, kapaciteta 61+1+1 sjedalo.

Sutra nas očekuje i treća prinova u floti Brioni d.d. 

----------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------

AH Bus

Evo i treća prinova danas isporučena. NOVI MAN Lion's Coach R07


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

boro

Gbr. 120 srebrni citiliner

shef

Uzeli su barem dva Renaulta Trafic najnovije generacije.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Bravo za Brione! Povratna Rijeka - Zagreb za manje od 80 Kn! Nadam se da će i drugi reagirati.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

boro


boro

Novi Manovi registrirani. Gbr 123 PU 883 RZ, 124 PU 884 RZ, 125 PU 885 RZ.