Pleša Reisen, Augsburg

Autor erobuss, Travanj 17, 2009, 13:16:42

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Kraljica danas na Vukovar-Landsberg



pozdrav vozacu :)

mate

Prinova u Plesa Reisenu - S411 HD koja je jos uvijek na testiranju, ali ce bus vrlo vjerojatno zavrsiti u vlasnistvu Plesa Reisena, po njihovim rijecima treba im jedan ovakav autobus za polazak utorkom iz Njemacke, te srijedom iz Hrvatske, a posto zasad tu nema puno putnika, ova Setra s 33 mjesta im je idealan izbor, te su prezadovoljni s njom. Veliki pozdrav gospodi iz Plesa Reisena, i zelim im puno kilometara s prinovom  :)




Tomek

Neku večer u Zagrebu viđena S416GTHD sa Setrinom shemom na boku i tablom Pleše. Jel to proba ili još neka kupovina?

mate

U utorak bi po svemu sudeci trebala jos jedna prinova iz Plesa Reisena na liniju za Vukovar, kako mi je receno rijec je o jos jednoj S417 HDH, povratak linije za Njemacku je u cetvrtak ;)

mate

MAN s raspolozenom posadom danas na liniji za Landsberg



vizitka s kontaktima u HR i D


mate

Cityliner (koji je na testiranju) na liniji Vukovar-Landsberg



pozdrav ekipi koja nas redovno prati :)

dado1979

Kad če konačno i kupiti neki bus,samo nešt testiraju?Očito je "testiranje" jeftinije od kupovine ili najma.

mate

Kako mi je jucer iz firme receno, trazi se jedan dvoosovinac, koji ce se uzeti, izbor ce vjerojatno biti ili MAN Lions Coach ili Neoplan Cityliner, pa je tim povodom jucer ovaj bio na liniji ;)

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Jedno ugodno iznenadenje je stiglo na liniji iz Njemacke, prekrasna S517 HD, testno vozilo iz Neu-Ulma





posto su do nedjelje ovdje, vjerojatno ce biti jos koja slika, makar u nedjelju na samom polasku za Njemacku :)

escom

pozz ...moze li mi netko reci na kojim linijama te kojim danima vozi plesa ?  :)

mate


mate

Ova Setra S517 HDH je jucer dosla iz Njemacke na liniji, danas tokom odmora u SB