Pleša Reisen, Augsburg

Autor erobuss, Travanj 17, 2009, 13:16:42

mate

Evo i ljepotice jutros na povratku za Njemacku, bus je odlican uzivo, nadam se da ce jedna ovakva pila doci u vozni park...


mate


mate

U subotu u Bleiburgu, dovezli HKM Munchen

Odlicna prinova u voznom parku Setra S517 HDH, naravno s prepoznatljivim tablicama :)



U drustvu s MANom



Pozdrav ekipi koja nas redovno prati :)

mate

Jutros na liniji za Njemacku, kraljica uletila umjesto Setre petice





Inace, jedna zanimljivost, uz APPovu S431 DT, jedina koja je bila posjetila AK SB, bilo linijski bilo vanredno ;)

mate

Petica dobila natpise, koji su odlicno uklopljeni, jutros puna na Osijek - Heilbronn



Gledajuci prijevoznike koji iz Sl.Broda voze za Njemacku (izuzev Touringove linije i PNT IC Busa), definitivno mislim da Plesa ima najvise putnika od svih, a i kvalitetom usluge i cijenom je najpristupacniji.

NP-549

Pa nemožeš usporedit ovog i kako se zvao onaj jel Mikanović il tako nekako sa onom džinovskom tablom na staklu, a Setra UL-ka.    Veća mu tabela od bunkera

taja

Pleša Reisen je zaista autobusni prijevoznik kojeg bi svakom preporučila.Sasvim slučajno sam saznala za njih,jer su jedini u Hrvatskoj koji voze za njemački grad Goppingen.Bila sam iznenađena novim,čistim i mirisnim autobusom,te vozačima koji su bili susretljivi i ljubazni,i iznad svega profesionalni.
Zato preporučam svima da putuju s Pleša Reisen,jer ako to jednom učine,ostat će im  vjerni i ubuduće.

Želim im puno daljneg uspjeha u radu,a vozačima sretnu vožnju.
P.S. Dobronamjerna primjedba je da se trebaju malo više reklamirati,jer puno ljudi ne zna za njih.

mate

Uz Mana danas za Njemacku je isla i ova S516 HDH


mate

I MAN je nedavno dobio logo koji je odlicno ukomponiran, jutros za Njemacku


mate

Jutros na Osijek - Heilbronn


mate

Moguce je da je i ovo novost kod njih, jutros u SB


mate

Jutros na Osijek - Heilbronn


mate


sniff


mate

Najnovija prinova jutros na povratku za Njemacku (prva tura), novi MAN Lions Coach, koji uzivo izgleda odlicno :)