Salinea, Orašje

Autor erobuss, Prosinac 02, 2007, 09:43:44

erobuss


erobuss

Ovi definitivno ne vode računa o svojim autobusima. Imaju jednog lažnog Lion's Coacha prve generacije koji je krš ipol.  >:(

maky

Citat: lerotai  u Prosinac 18, 2007, 17:17:51
otkud ti da je bas jetliner ??

znam da nije orginal starliner .... ali jetliner???

zar nije neki mancek ...
Znam i ja da je bilo govora da se radi o MAN-u, možda je to i istina, ali gledajući realno, Jetlinera je, ako izuzmemo Citylinera najlakše konvertirati u Starlinera, on ionako već ima bočne prozore ko i Starliner, ali Turci mogu svašta preradit...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Neo

Oni stavaljaju Maky cijelu karoseriju kompletno nema prepravki.
je zakon

Lion

Prebačeno iz teme Sunsundegui

Citat: Lion  u Siječanj 21, 2008, 15:42:52
Što se tiče dizajna, bus je prelijep - vidio sam nekoliko puta Globotour-ovog u Rijeci. Ne znam koliko je udoban, ali nadam se da ću ubrzo saznati, jer bi se volio voziti u ovako lijepom busu. :)
Citat: Boki651  u Siječanj 21, 2008, 15:45:45
Bus je prelijep.

Lion da nije to možda bio EX Globtour bus, sada Salinea Orašje? ;)
Citat: Lion  u Siječanj 21, 2008, 15:51:49
Citat: Boki651  u Siječanj 21, 2008, 15:45:45
Bus je prelijep.

Lion da nije to možda bio EX Globtour bus, sada Salinea Orašje? ;)

Je. Ima li taj bus još naprijed onaj natpis Globotur, znam da sa strane ima Salinea Orašje.
Citat: erobuss  u Siječanj 21, 2008, 16:44:00
Možda si vidio ovoga?

http://i89.photobucket.com/albums/k202/erobuss/salinea11.jpg

Možda su se raspale ove stručno zaljepljene naljepnice koje su stavljenje na napis globtour pa je zato vidljiv na tom busu...
Citat: Lion  u Siječanj 21, 2008, 17:08:22
Citat: erobuss  u Siječanj 21, 2008, 16:44:00
Možda si vidio ovoga?

http://i89.photobucket.com/albums/k202/erobuss/salinea11.jpg

Možda su se raspale ove stručno zaljepljene naljepnice koje su stavljenje na napis globtour pa je zato vidljiv na tom busu...

Vjerojatno je taj. Znaš li možda je li on vozio za Rijeku, znao sam ga prije vidjeti dosta često da stoji na Žabici,a da nije vozio niti jednu liniju.
Citat: Boki651  u Siječanj 21, 2008, 17:18:26
On drži liniju Tuzla - Pula
Citat: Neo  u Veljača 02, 2008, 10:20:40
Citat: Boki651  u Siječanj 21, 2008, 17:18:26
On drži liniju Tuzla - Pula

Firma je samo registrovana u Orasju, a svi autobusi se nalaze u Lipnici kod Tuzle odakle je i vlasnik jednog dijela Salinea. Posto ima spekulacija i vjerujem tim spekulacijama da je 61% vlasnik Salinea, Globtour.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

erobuss

Izgleda da je ovo još jedan prebačen u Salineu.  :-\ Možeš li na većoj fotografiji isčitati broj tablica?

manoplan

Citat: erobuss  u Veljača 02, 2008, 16:42:14
Izgleda da je ovo još jedan prebačen u Salineu.  :-\ Možeš li na većoj fotografiji isčitati broj tablica?

Ero,ubij me,ali nisam siguran.Izgleda mi kao XXX-E-384

erobuss

Bitno je da utvrdimo činjenicu da se doista radi o drugom autu. No sikiriki   :D

erobuss

Razbijen je AV120  >:(. Prednji kraj je 'popravljen' te je isti sklepan od svega i svačega, samo ne od dijelova koji pripadaju tom autobusu, te je sve ofarbano u crnu boju da bi se to zakamufliralo. :(

Ukoliko netko iz Splita uspije taj bus uhvatiti na kolodvoru nek ga 'detaljnije' poslika.

maky

Citat: erobuss  u Lipanj 19, 2008, 15:34:54
Razbijen je AV120  >:(. Prednji kraj je 'popravljen' te je isti sklepan od svega i svačega, samo ne od dijelova koji pripadaju tom autobusu, te je sve ofarbano u crnu boju da bi se to zakamufliralo. :(

Ukoliko netko iz Splita uspije taj bus uhvatiti na kolodvoru nek ga 'detaljnije' poslika.
Reci kad i bit ću dolje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

U Split dolaze oko 07:15, povratak je u 17:30. Uglavnom kad stigneš, naletit ćeš na njega.  ;)

mate

Turska verzija MAN-a ako se ne varam...registracija 846-M-932...
bus samo sto se ne raspadne,izgleda jako lose,pa je ipak zavrsio na liniji Zagreb - Tuzla... :(


busfan

Mislim da to nije Lions Coach vec neki stariji Man, pa je radjen u Turskoj. Neo to bolje zna ;)

mate

Ma vidi se po njemu da je raden u Turskoj...jer je bus u totalnom raspadu sistema...ja isto mislim da nije Lions Coach...al nisam siguran,posto sam ovo uslikao prilikom njegovog polaska...Znam samo da je na sebi imao natpis MAN 2000...pa sad nek neo il netko drugi malo rijese enigmu oko ovog modela ;D

Neo

Sva njegova vozila osim Volvo Sideral su prepravljana po Turskoj. Naravno Ero je slikao laznog Starlinera na sasiji od Jetlinera, ti Mate si slikao ovog mana koji je na sasiji od MAN 280SR, ima jedna Setra S228 od koje je neko pokusao sa napravi S328 bezuspjesno i naravno tu je neki N122 koji je isto nesto prepravljan. Posto ja nisam zadnjih 6 god u BiH ja mislim da djecko iz Transturista bi mogao vise da odgovori na ova pitanja, a ja cu se svakako potruditi prilikom povratka za stalno u BIH da se malo vise ukljucim u autobusna desavanja.
je zakon