Salinea, Orašje

Autor erobuss, Prosinac 02, 2007, 09:43:44

erobuss

Traktor, tj. Temsa prije pola sata u Čitluku. Motor će kroz koji dan probiti zvučni zid!

Tomek

I ja sam danas ostao šokiran, autobus koji nema još ni 10 godina da je u ovakvom stanju je stvarno sramotno... Izgleda kao da je prošao rat, a zvuči kao da ga pogoni Tomos 4. Katastrofa..


tomo

Napisao sam ja to još dok sam bio u Rijeci...par postova iznad...   To je  buljimir

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

9398

Citat: elvis  u Siječanj 21, 2009, 23:08:19
ja ga davno viđao na liniji Tuzla-Čapljina,ali ga odavno nema,uz taj padane zajedno je u Salineu otisao i jedan MB 0303 visokopodni,i on je nestao...

također vidio sam davno negdje i Setru S 215 H isto ovako lakiranu,ali ne sjecam se jel bio natpis Salinea ili globtour
Baš takva tri autobusa sam ranije video u Prevozu iz Nevesinja.

tomo

Salinea danas u turizmu



Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

ist

Je li ga ovo nešto "pogodilo" lijevo s boka

Bari

Citat: ist  u Listopad 17, 2010, 23:36:17
Je li ga ovo nešto "pogodilo" lijevo s boka

Neznam ni ja što je to jer nisam dobro vidio
KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Danas na liniji Tuzla - Pula




elvis

Citat: Bari  u Listopad 17, 2010, 23:23:16
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/Bari_Rijeka/Tuzla-Pula4.jpg

Ovaj Sideral je veceras ostao u kvaru u Konjicu,putnike je pokupio Barbi koji je dosao iz pravca Sarajeva,a Sideral je bio na Čapljina-Tuzla,putnici su cekali cca 2 sata da dodje Barbi...

ist

Možda taj barbi vozi lokal u Kreševu

elvis

Moguce je,ali ne znam koji autobusi rade u Kreševu

erobuss

Citat: elvis  u Siječanj 14, 2011, 21:14:48
Ovaj Sideral je veceras ostao u kvaru u Konjicu,putnike je pokupio Barbi koji je dosao iz pravca Sarajeva,a Sideral je bio na Čapljina-Tuzla,putnici su cekali cca 2 sata da dodje Barbi...

Prije 10 minuta viđen u Čitluku, odšlepan u garažu /bgm lijepa kilometraža od Konjica do Međugorja/ :-\