Panturist - novosti o voznom parku

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:43:43

sljiva

Evo da vam odgovorim na neka pitanja u vezi buseva u panu.Vozio sam te Temze ne dugo ali dovoljno,da mogu reči da je bus ,po mom mišljenju,napravljen za međugradski promet tj. ne dulje od Zagreba.Klima im je savršena,što znači da ljeti ohladi bus za 10tak minuta.Kad je došla nova kod nas,na autoputu pri brzini od 100 km/h upravljase lagano tresao.
Za naš Starlyner mogu reći da osjeti svaku neravninu na cesti.Za sad toliko,moram se odmarati,idem na put.
svim kolegama sretno.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


Krpan

Par novosti za dopunu voznog parka

OS-813-BN Setra S215UL bijela, vjerojatno stacionirana u Donjem Miholjcu
OS-205-ED MAN SU 313
OS-235-IA (ex. OS-110-CD) Neoplan Jetliner, reklama

MAN SU313 što je 2005. izgorio u Valpovu je najvjerovatnije imao registraciju OS-899-DK.

1142007

Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

Krpan

Neoplan Jetliner OS-238-HH je igleda prodan MAJER LINE-u, i zasad ima tu istu registraciju te Panthus natpis i shemu, a na prednjim vratima pišu podaci o vlasniku tj. Majer line.

tomo

Novitet u voznom parku Cityliner ZG-8920-DU , 1993.godište ex Autotransport Karlovac  i još ima njihovu shemu samo na prednjoj maski natpis Veolia... danas je na liniji Osijek-Ilok, ali mi je pobjegao maloprije da ga uslikam...

goran666

taj Neoplan je u vlasnistvu T-Toursa. samo sto trenutno vozi za Panturist.

tomo

Citat: goran666  u Veljača 05, 2010, 22:34:45
taj Neoplan je u vlasnistvu T-Toursa. samo sto trenutno vozi za Panturist.
Malo Ortran, malo T-Tours voza za njih, jedno vrijeme su one Dubrave iz Belišća ili odakle već isto vozale linije, neki privatnik sa prastarim Neoplanom brodskih registarskih oznaka... zar nije vrijeme da onda nabave još koji autobus? a imali bi i mi više zanimacije s njima...

Krpan

Jedan Neoplan N316SHD je dobio veolia shemu, tj. izgleda kao Temse i novi MAN-ovi.

Tomek

Imamo fotku tog Translinera pod Panturist - slike

Krpan

Jedan Jetliner je dobio novu registraciju OS-569-IO (mislim da je to OS-106-CD, ali nisam 100% siguran).

Također  OS-763-HB već je neko vrijeme parkiran u Majerovom dvorištu, tako da je vjerojatno i on prodan.

tomo

#27
Ima li noviteta u voznom parku Panturista? Prije 15-tak minuta mi je 300-tinjak metara prošišao bijeli bus sa crvenim logom veolie, nisam siguran o kojem se radi, ali mislim (zbog stražnjeg kraja) da bi to mogao biti Man Lions Coach (R 07).... Zna li tko o čemu se radi tj. da li može potvrditi ili negirati da li se radi o kojem novom busu u voznom parku?

mate

Citat: tomo  u Travanj 09, 2010, 14:06:29
Ima li noviteta u voznom parku Panturista? Prije 15-tak minuta mi je 300-tinjak metara prošišao bijeli bus sa crvenim logom veolie, nisam siguran o kojem se radi, ali mislim (zbog stražnjeg kraja) da bi to mogao biti Man Lions Coach (R 07).... Zna li tko o čemu se radi tj. da li može potvrditi ili negirati da li se radi o kojem novom busu u voznom parku?

Aha, nedavno su stigla 2 MAN Lions Stara (ako se ne varam, tako sam cuo da je rijec o tim modelima, a ne o Lions Coachima) ;)

goran666

Lions Coach slabija slika al vidi se. 2 nova su došla.