Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

mate

Petica na dolasku u ZG

XDonald

#826
580-BK
390-CI
422-BR
946-BT
Jedna petica za ZG
Katna 920-CP
522-CA i dalje naprid 315 NF

I za kraj 470-CC.
Bas me zanima ko je vozi  ;D

Paško

Setra prije dva dana na polupraznom AKST
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Ko se do jucer vozio busevima, vozio se je, sad nema misec dana. Ove slike su, poput onih od splitskih buseva, bili zadnji "trzaji". Poput svih ostalih prijevoznika, i Makarani su ovih dana maksimalno reducirali polaske, a sad ih nece nikako ni bit. Ovaj Neoplan je jedini bus koji je u petak vozio na liniji za Split, sigurno (polu)prazan.

Dan ranije, u cetvrtak, kad je na snagu stupilo zatvaranje svih ugostiteljskih objekata i vecine kolodvora, na makarskom kolodvoru jedini bus je bila ova Setra. Uz njezinu sliku stavljam i sliku sablasno praznog kolodvora, da se vidi kako sada to izgleda, a isti je prije samo tjedan dana vrvio od buseva i skolaraca.

Na zadnjoj nocnoj slici je Starliner slikan u utorak navecer, vjerojatno pred polazak za Zagreb, i to je bio jedan od zadnjih polazaka prema ZG.

sniff

Zvjerka danas u 19:00 iz MA

XDonald

Prije 2 tjedna kad su poceli tek vozit san na brzinu uvatio 436-BO, a prosli tjedan u Omisu 580-BK.

Za ZG voze koliko san vidio samo katnjace, evo 310-CP i 220-CM:

sniff

MA610CD

Lion's Driver

Jučerašnji polazak u 05:30 iz Makarske  sa 940 CL a danas za povratak u 08:00 iz Zagreba kao "bus 2" 310 CP.

Marko NS

Promet Makarska na Liniji Minhen-Makarska, jel salju nekad i Setre 431 DT  za Minhen :D
Setra 516 HD/2:
Prevoznik:Promet Makarska,Hrvatska.

mate

Ne, ova petica je redovna na ovoj liniji...poznavatelji situacije u Promet MA to bolje znaju

Frik85

#835
Samo jedna posada vozi njemačko. Pa nema teorije da ide tista posada sa katnico München

Lion's Driver

22.6. prije spavanja  :D

Marko NS

Hvala Mate na odgovoru.
Frik85 ne znam za to mislio sam mozda nekad da se desi kad je letnja sezona.

Frik85

Citat: Marko NS  u Lipanj 24, 2020, 00:37:34
Hvala Mate na odgovoru.
Frik85 ne znam za to mislio sam mozda nekad da se desi kad je letnja sezona.
To se ne desi.

Lion's Driver

prije puta  byeg