Brisanje postova

Autor St!pe, Ožujak 06, 2010, 15:37:27

St!pe

Ja san u temi ATP ŠI razno napisa da san ugleda izorjelog AV120 i da ću ga poslikat kako san i obeća.Šta stim postov nevanja i komu smeta?
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Grof

Da, postao si post da ćeš poslikati, ali izgleda da mi to nećemo doživjeti.   ???  :-\

elvis

Citat: St!pe  u Ožujak 06, 2010, 15:37:27
Ja san u temi ATP ŠI razno napisa da san ugleda izorjelog AV120 i da ću ga poslikat kako san i obeća.Šta stim postov nevanja i komu smeta?

Ovo nisam prije vidio,mislim da ne trebam ni pitati sta mi imamo od toga sto si ga ti vidio,dakle kad uslikas postavi i gotovo,a pisati obecanja je sasvim suvisno i praviti 2-3 ili 5 postova oko jedne slike,zaista nije interesantno vidjeti da ima novi post u temi,uci i procitati da je neko vidio bus,pa sutradan opet novi post u kojem pise obecanje da ce biti uslikan,pa onda kako je za dlaku pobjegao,pa tek onda sliku u 4. postu...zato je izbrisan,a ko ti je tacno izbrisao ne znam,nemoj misliti da sam ja zato sto ti sad odgovaram na pitanje ;)

St!pe

Objašnjeno mi je preko PP.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

elvis

Citat: St!pe  u Travanj 02, 2010, 23:59:02
Objašnjeno mi je preko PP.

Ako nista nek bude na znanje ostalim clanovima koji imaju obicaj davati obecanja,koja cesto zavrse kao i politicka ;)