ZET-ova Crna kronika (2)

Autor Shole, Rujan 01, 2014, 15:17:05

Tone


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Citat: shef  u Listopad 28, 2014, 10:29:49
http://www.24sata.hr/112/kvar-na-sustavu-citav-bus-se-napunio-dimom-putnici-izasli-390771

Vozim na prirodni plin  yahoo

Samo prenousim prvu rečenicu da se imamo čemu smijat: "Vozač je hrabro vozio dok se cijeli autobus nije napunio dimom." ;D

ChRiStIaN

Dim, mašina, plin...pametnom dosta. Otvaraj vrata i beži!
@ Autobusi Hrvatska @

citaro

ZETov autobus broj 139 pokvario se na zagrebackoj Perjavici-Borcecu.  glavauzid 24 sata....

shef

Bilo je svakakvih članaka u 24 ali ovaj je stvarno čudo.

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

citaro

Sve su hrvatske novine očajne kvalitete, ali 24sata je vrh. Ovakve banalne stvari može svatko provjeriti, ne mora čak imati ni internet...

822DoDo

danas prije sat i pol gbr.339 na 274 imao sudar u Sesvetama
Das Beste oder nichts. MB

tomekk

#23
Stare fotke koje mi je poslao frend, al mislim da nismo imali na forumu:

819 još na proljeće imao sudar u Gradićima:



850 u 9.mjesecu u Lomnici:





I 346 na kojem je 15.11. puklo staklo u Turopolju, izgleda da je neko bacio kamen...

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Ivan

A to na 850 radi samo srednja trećina ionako malog displeja? :)
Što mu nisu dok je stajao u ARZ ugradili neki "normalni" višak s rashodovanih NG272, O405N ili čega već...

Dreamwalker

#25
Kao što je Ivan u drugoj temi pisao o preusmjerenju linije 215, autobus naletio na biciklisticu koju je prethodno pokupio auto. Strašno. :(




Citat:
Užas: Na biciklisticu je prvo naletio auto, a zatim i autobus
Kod križanja Getaldićeve ulice i Borongajske ceste u Zagrebu na biciklisticu naletio je auto. Potom ju je udario bus u suprotnom traku. Prevezena je u KBC Zagreb


   

Na križanju Getaldićeve ulice i Borongajske ceste automobil je naletio na biciklisticu oko 17 sati u utorak. Odbacio ju je u suprotni trak gdje ju je udario autobus.
- Na cesti je bilo krvi, a bicikl je bio uništen - kazao nam je čitatelj koji je fotografirao nezgodu.
Iz zagrebačke policije potvrdili su nam nezgodu.
- Ozlijeđena biciklistica prevezena je u KBC Zagreb - rekli su iz policije.

http://www.24sata.hr/112/uzas-na-biciklisticu-je-prvo-naletio-auto-a-zatim-i-autobus-396512
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

conecto

U subotu ujutro u Vurnovcu kod Prepuštovca jedan MAN (mislim da je 456) imao žestoki susret s Kiom Ceed kojom je upravljalo 1,9 promila, a naletio još jedan auto tako da ih je bilo posvuda po grabama. Kia MAN-u otkinula cijeli lijevi stražnji dio od zadnjih kotača do kraja. Navodno se pomaknula osovina i motor, bila je opcija da će ga šlepati dizalica, ali ipak je samostalno otišao u garažu. Izvjesno ga neće biti neko vrijeme.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Westin

Jučer sudar križanju Kustošijanske i Ilice ( Foto AntenaZagreb Facebook )Nina i Kristijan


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Westin