GPP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:26:04

MAN truck bus

Recimo da uzmu VOITH mjenjač sa SensoTopom ići će kao i naši City G. Sporo i tromo, ali će malo trošiti.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shole

Uvijek je bolja varijanta uzet veliki, jaki motor koji se neće puno opterćivat, nego mali našpanani.

ManNLNG

EUROBUS AV120

MAN truck bus

Mislim da neće ići niti jedan u rashod. Najstariji busevi su SLovi iz 2001. Bome nije ni njima neko stanje prebajno.
Citat: jedan_019  u Lipanj 07, 2018, 11:27:07
Ali bez obzira na sve iznajmljene autobuse, došlo je do najgore situacije za putnike...

GPP Početna
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ManNLNG

Kako je stanje ostalih autobusa u gpp-u jel su uredni,jel su untra cisti?
EUROBUS AV120

Renault25

Citat: ManNLNG  u Lipanj 09, 2018, 18:34:34
Kako je stanje ostalih autobusa u gpp-u jel su uredni,jel su untra cisti?

Što se ostalih autobusa tiče radi se većinom o MAN-ovima iz 2009 god čisti su i uredni. Najveći problem je što je u rashod otišlo 5 MAN ova SL 223 iz 2001 i 2003 god, pa se zbog toga javio manjak autobusa. Doduše možda bi se nekim od njih i mogli osposobiti jer u Zagrebu voze i stariji autobusi, no jednostavno se to ne isplati jer trebaju stići novi autobusi.

Shole

Znaš li možda koliko su otprilike prešli MAN-ovi iz 2009. ?

man323

Novi se City već trebao početi proizvoditi u kolovozu, ali zbog nekakvih problema se početak proizvodnje odgađa do daljnjeg. Inače je bio plan da se počne proizvoditi u kolovozu kako bi mogli konkurirati sa novim Cityjem na testu za BUS OF THE YEAR

axxor

Inače, imate ovdje sve detaljno objašnjeno zašto Iveco nije prošao, cijene i ponudu MAN-a http://www.gpp-osijek.com/files/NABAVA_2018/VN_ODLUKE/001_Odluka_autobusi.pdf

tramvajac 92

Malo se vozni park promijenio od zadnjeg updatea.

Aktivni:
68 - Setra 319 NF - OS-208-MD - troosovinka
69 - Berkhof Ambassador - ex. Presečki (?)

Neaktivni:
64 - Mercedes Benz Conecto G O 345 G - 2006. - SK-984-EA - vraćen Autoprometu Sisak
68 - Mercedes Benz Conecto G O 345 G - 2006. - SK-985-EA - vraćen Autoprometu Sisak

Kako na željeznicama piše član ante_os, došla su najmanje 4 autobusa.

axxor

Zanima me samo gdje je ta Setra, jer ja sam ju zadnji (i jedini) puta vidio tamo u 6. mjesecu?

Majstor

Busevi vjerojatno u najmu kao i Conecti zimus
Samo mi sudite pošteno !

axxor

Mislim da ova 4 o koja govori ante, a ja sam sva 4 usnajpao ovih dana, su ovdje za stalno. Jer ovakve MAN-ove nitko nema u HR da daje u najam. A s obzirom na to koliko je rashodovano prije početka ljetnog voznog reda, dobro će im doći na duže vrijeme. Za Citare ne mou sa sigurnošću reći jer Osijek nema baš praksu nabavljati Mercedese.

tramvajac 92

Citat: axxor  u Rujan 04, 2018, 19:09:49
Oke, moja greška. Navikao sam te starije zvati midi (jer mi više liče na 65, 66, 67 nego na Lionse). Ja bi rekao da je 399-MJ
Starija generacija LC je to, pretežno Euro 3, eventualno neki su E4, dok su Cityi većinom od E4 na više. Kad god vidiš novog, probaj tablice zabilježiti.  thumbs

Majstor

Nisu GPP ovi već najam - 100%
Samo mi sudite pošteno !