Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

MAN truck bus

Zanima me kako se stavi gif na profilnu sliku? Ja imam jedan gif koji bi htio stavit al Nez kako. Može li mi neko objasnit.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

Uploadam 10ak slika u photobucket. Krenem kopirat IMG linkove na forum i nakon dvije fotke link se umrtvi,ko običan tekst. Tako mi je trebalo 45 minuta za 5 slika danas zbog paljenja i gašenja photobucketa jer tako jedino želi aktivirati link. Ni refresh ne pomaže.
Jel preopterećen sa 30% slika, njih 830ak svaka po 2 MB. Ili ?

MAN truck bus

Zanima me može li se otvorit tema Putopis, ali u podforumu ZET Zagreb. Pošto ima dosta slika za stavljat. Npr Danas sam se išao vozit na 172 pa slike koje sam tamo slikao i takve stvari. (Kabine,komentari o liniji Itd.)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Imaš temu zetom u druge gradove i sela. Možeš tam stavit npr.

MAN truck bus

Znam, ali Lukšić i nije baš neki drugi grad i selo. :D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Ne vidim problem da to staviš u postojeći podforum. Iskreno me zanima to putovanje :)

npaladin

pozdrav svima. Ne znam gdje (i kako) postaviti pitanje pa evo pitam ovdje. Da li negdje postoji lista tvrtki koje se bave prijevozom putnika u Rijeci. Konkretno, treba mi prijevoz za cca 45 osoba, za iduću nedjelju. Koga bi se moglo pitati (osim Autotrolej i Autorans). Možda ima netko koga za preporučiti. Unaprijed zahvaljujem

shef

Prijevoznici sa riječkog područja, a koji imaju vozila sa min. 45 sjedišta su:
Vladimir Đaković, Rijeka
Dino Bus, Kostrena
Auto Budimir, Rijeka
AP Kvarner, Rijeka
Kvarnertrans, Jurdani
Kvarner Bus, Rijeka
Goran Transporti, Matulji
Jure, Rijeka
Javorika, Lovran
Omega Bus, Čavle
RI Trade&Tours, Opatija
L Tours, Vrata
AP Novi, Novi Vinodolski
Olivari, Malinska
PU-MA Tours, Kastav
Mario Tours, Severin na Kupi
Libero, Vrbovsko

a i poneki istarski prijevoznici. Za preporuke, hmmm, inbox
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Sad ti je sezona od izleta, lako bi ti se moglo desit da nitko nema slobodan bus.

npaladin

hvala na odgovorima. Sezona izleta je, to sigurno, većina ih je zauzeta ali valjda će se nešto naći.
Hvala na pomoći

NP-549

ovisi i kamo putujete.  Autotrolej ima vikendom slobodne i neke autobuse koji nisu namjenjeni za izlete ali su OK za kraće ture do 50-ak kilometara.  Jedino što nemaju bunkere za prljagu, ali za do Platka, Delnica ili Crikvenice su čisto OK

Intouro

Pozdrav,imali li ko da mi odgovori na jedno ozbiljno pitanje

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Intouro

Ima 18 godina,završavam 4 razred srednje,niJe prometna,Volia bi da s 21godinom mogu vozit autobus,nemam položenu ni jednu kategoriju,čak ni B,kako dalje
Jeli večernja i prekvalifikacije?

Lion's Driver

#269
Dobro pitanje NA KRIVOM MJESTU i VEĆ JE BILO. Čitaj malo forum!!!  Plati prvo prekvalifikaciju, to sam ja napravio... 1000 € i sve kategorije poslje o svom trošku.

Imaš rasprava o tome u temi "kutak za vozače".

Pardon... uvjeti za prekvalifikaciju su 18 godina i posjedovanje B kategorije