Postbus

Autor Tomek, Ožujak 21, 2010, 15:08:02

Marko NS

Evo od mene jedna Premijera na Forumu, juce je pobegao ali danas nije  :D  :D
Posle testiranja od Strane Postbusa u Becu i Gracu dosao je na red i Inzbruk.Vozilo je po izgledu i unutrasnjosti optimirano na zahteve Wiener Linien , i ima 3 vrata sto je zanimljivo. I zato su sedista takva kakva su tako ih zahteva Wiener Linien.
MAN Lions City 18 G Efficient Hybrid , Dizel Hybrid vozilo , jako tiho radi skoro se i ne cuje dok stoji , samo mi je zao nisam pitao koliko trosi. Sto se tice izgleda jako se popravio Manov gradski model a sto se tice tehnike videcemo.Veliko hvala jako ljubaznom vozacu iz Hrvatske koji mi je dao da ga slikam. Jedino sto se meni ne svijda je volan nekako mi je jednostavan naspram ukupnog futuristickog izgleda.Dobro su mu sakrili Baterije i nadam se da ce biti u narednom periodu vise Hybridnih buseva od svih proizvodjaca  :D  :D  :D
MAN Lions City 18 G Efficient Hybrid.
Prevoznik:Postbus/MAN buses Austria, Austrija.







Evo malo unutrasnjosti nije moglo bolje bilo je dosta ljudi unutra, kao sto se vidi presao je za vreme testiranja oko 41858 km :D





Marko NS

Prevoznik:Postbus,Austrija.
3 puta Man Regio iz razilcitih doba  :D


Jedan od prelepih novih Regia EURO 6 , posle njega MAN je oslabio u sektoru medjugradskih buseva.



[/quote]

leonardo123

Pravilnik o postanju slika na forum
2.   Slika treba biti dovoljno oštra tj. razlučiva i dovoljno svijetla, maksimalne rezolucije 1024x768.  big_boss

gorgoroth

Linz 1.6.2018



gorgoroth

linz 2.6.2018


Marko NS

Od mene novi Solaris iz Beca , ima ih sad nekoliko vec u Austriji, i jedan na vodeonik je na testu u Gracu  :D
Solaris Urbino 12.
Prevoznik:Postbus,Austrija.

Marko NS

Prelepa limuzina od mene koja je stigla kao zamena za Setru 431 DT EURO 6 koja je vozila na liniji 960 X Innsbruck-Lienz-Innsbruck. Prva joj je ovo voznja danas bila , otisla je sa 4 putnika i vozacem  :D  Veliko Hvala ljudima iz Postbus-a koji su mi javili kad joj je prva voznja i vozacu. Ovo je ujedno i prva Setra 531 DT u Tirolu ali i u ovom delu Austrije, nadam se da ce ih biti vise kad prodje ovo sve. Stvarno izuzetno prelep Autobus moralo je biti ovoliko slika izvinjavam se ipak je premijera  :D








 
Jedna zajednicka sa starom zeleznickom stanicom  :D

Marko NS

I ako je u Becu i Innsbrucku toliko dugo testiram MAN Hibrid Zglob na kraju su dosli Solaris i Iveco u Innsbruck a Man Hibridi su zavrsili u Landbusu Bregenz , toliko o logiki koja navodno postoji u EU  :mrgreen: Inace ova vozila menjaju Citare FL
Nekoliko dana stari Iveco danas premijerno uslikani , Postbus u zadnje vreme u ovom sektoru nabavlja najvise Iveco i Solaris i nadje se po neki MAN , za sad najbolji  ukus imaju u Turistickom Sektoru gde kupuju Setre  :D  Malo vise slika oprostite ali redak je bus na nasim prostorima  :D
Iveco Crossway 15 m.
Prevoznik:Postbus,Austrija.






Marko NS

Premijerno Solaris Urbino 18 kojih je doslo ukupno tri , dva su za celu godinu zaduzena za Innsbruck dok jedan treba preko zimske sezone da ide u Landeck da vozi, ove godine ostaju sva tri ovde. Posto mu se i manji brat dosao tu su oba, inace Postbus u zadnje vreme stalno narucuje Zglobne buseve sa 3 vrata i ako su meni mnogo bolji sa 4 Vrata ali je verovatno do kapaciteta :D
Solaris Urbino 12 i Solaris Urbino 18.







Solaris Urbino 12.







I jedna zajednicka slika.

Majstor

Ovaj vuče prikolicu u špici prometa kao nekad Bove Lexio u Luksemburgu
Samo mi sudite pošteno !

Marko NS

Majstor
Da samo su pre bile one Hess prikolice koje ne vidjam vise , ili cekaju da stignu nove ali mislim da je vise da nema potrebe za tim posto nema mnogo naroda da voze.

Doslo je ukupno 1000 Iveco Autobusa u Postbus u zadnjim nabavkama u celoj Austriji tim povodom jedan Iveco  :D
Iveco Crossway.



Citaro C2 K.


Ovi 15 m Citari bi trebali da budu uskoro zamenjeni posto maksimalni rok upotrebe vozila u Savezu Prevoza Tirola je 15 godina ujedno i jedan od najduzih u celoj Austriji.
Citaro O530 L.


Marko NS

Opet slike najlepseg Autobusa u Postbusu u Innsbrucku, veliko hvala vozacu , koji se izvinjava sto kraljica nije skroz cista ali sta da se radi takvo je vreme  :D
Od kad vozi tek je presla 32.000 km.
Setra 531 DT.







Malo unutrasnjosti, gde se vidi novi VDO4 Tahograf, i mozda vidite da je leva strana sedista niza od desne to je zato sto mogu sedista da se vade u slucaju da putuju vozaci u invalidskim kolicima sto je super resenje od Setre  :)




I naravno Kraljica u punom sjaju  :D

Marko NS

Jedan od retkih MAN Lions Regio koji je ostao da radi u Innsbrucku :)


Mercedes Benz Integro L EURO 5 , sa reklamom Policije :)


Marko NS

Jedan simpaticni MAN Lions City MIDI koji vozi u Gradu Imst-u , vozio je u dosta Postbus Pogona sirom Austrije  :D
Man Lions City Midi.



Marko NS

Verovatno trenutni vladar po prodaji Autobusa u Evropi u ovom segmentu :)
Iveco Crossway.