Autotrans – fotografije (4)

Autor shef, Listopad 01, 2019, 19:21:28

lussin

1523, 1529, 1630

Scarface

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 26, 2020, 19:09:16
1629 iz Pule, 1409 za Pulu.

Jel moguće da je 1409 dobio požeške rege  ??? Ili su ovi što rade na akz pogriješili


ikar

Pogriješili su. Da je i dobio PŽ nebi sigurno dobio istu brojčanu i slovčanu kombinaciju... Često se događa da na AKZ krivo upišu - vide liniju od APP i odmah upišu PŽ i kombinaciju registracije koju su vidjeli.

AudiA842

N.Gradiška , linija Pula-Požega

gorgoroth


AudiA842

AK Zagreb , na odmoru pred polazak linije Zagreb-Rovinj...

gorgoroth

---


gorgoroth

Dvije popodnevne



mate

1525 danas na Osijek - Pula

Matej

Što je s App-ovim busevima, voze li oni išta?

mate

Vozi dio linija, tipa OS - ZG, PŽ - ZG, neke sezonske, naravno i lokal u onolikoj mjeri koliko ga ima

Matej

Ne voze sve sezonske linije? Ili im je stranica u banani,PŽ-ST ne vozi,tako piše na stranici.
PŽ-ZG ima samo dva polaska,s tim da je jedan PŽ-PU i to vozi Autotrans,drugi također piše da vozi Autotrans

ikar

Unutar Arriva grupe na koncesijama za sve linije su upisana sva tri prijevoznika, tako da ako i pise da je linija Autotransova, mogu je voziti APP autobusi sa APP posadom.

Koliko je meni poznato Autotransovi autobusi i osoblje voze samo na linijama Pula-Pozega, Pula-Osijek i Zadar-Split.

Pozega-Zagreb i Osijek-Split se linije vode na Autotrans ali ih koliko znam voze APP osoblje sa APP autobusima.

Matej

Citat: ikar  u Kolovoz 02, 2020, 11:00:12
Unutar Arriva grupe na koncesijama za sve linije su upisana sva tri prijevoznika, tako da ako i pise da je linija Autotransova, mogu je voziti APP autobusi sa APP posadom.

Koliko je meni poznato Autotransovi autobusi i osoblje voze samo na linijama Pula-Pozega, Pula-Osijek i Zadar-Split.

Pozega-Zagreb i Osijek-Split se linije vode na Autotrans ali ih koliko znam voze APP osoblje sa APP autobusima.

Prije cca.2 tjedna je pisalo da vozi APP i Požega - Pula i Požega - Zagreb

gorgoroth

---