Slike autobusa u 2019.

Autor 545, Siječanj 01, 2019, 11:52:34

tramvajac 92

Petak, klima radi.

smogovci.bbb2

"Klima radi" Pod tim misliš da i hladi ??? Jer iz ZET-ove službe za odnose sa javnošću su izvjestili da klime rade ali nisu precizirali koja funkcija klime radi, grijanje ili hlađenje good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Citaro04

Vjerovatno hladi, jer vozač ima zatvoren šiber, no zbunjuju me šiberi u putničkom prostori njih 2? su otvorena. Ljudska glupost ili ne radi ipak klima?

zg2005

Novi sam na forumu! Stoga me zanima kad su ovakvi stigli u Zagreb?

Citaro04

Dobrodošao na forum! Iveco Citelis je stigao u ZET 2009. Imaš u temi aktivni vozni park sve informacije o godištu i marki vozila

zg2005

#350
Koliko znam onda su dolazili novi Citari, Lion s CITY i Minibusevi.

Citaro04

Bila je velika nabavka u kojoj su stigli Iveco Citelis 12m, Iveco Citelis 18m, Man Lion's City NL313 i Mercedes Benz Citaro Facelift, također ima tema nabavka 214 autobusa

zg2005

#352
Po meni su najkvalitetniji Mercedes Citaro autobusi. Zato jer je Mercedes Benz ipak  :) :) :)

tramvajac 92

Hladi, kako tako.Nije na razini hlađenja od lani ili predlani, ali hladi. Što se tiče izjava službe za propagandu... recimo da se stanje popravlja u odnosu na ono od pred 2 tjedna, iako svjedno pojedini busevi nemaju ispravnu klimu. Pogotovu 30x Cityi, koji su danas na 110 poslani.

zg2005

Zašto se autobusima mijenjaju registracijske pločice?

vrba

Npr. ako je istekla registracija

Shole

Kakve veze ima nova pločica sa istekom godišnje registracije ?

vrba

Mislio sam da kada istekne registracija da se mora promijeniti cijela kombinacija. :-\

lussin

To se može dogoditi ako bus zbog kvara ili remonta propusti tehnički pa se tablice vrate u MUP. Slični primjeri su ako se tablica zgužva u sudaru ili je ukradena/izgubljena...

Portos

Citat: lussinpicollo  u Lipanj 30, 2019, 22:45:13
To se može dogoditi ako bus zbog kvara ili remonta propusti tehnički pa se tablice vrate u MUP. Slični primjeri su ako se tablica zgužva u sudaru ili je ukradena/izgubljena...
Nekada je ZET koristio tablice odjavljenih autobusa za registriranje popravljenih ili novonabavljenih autobusa. Koristili su one koje su najduže čuvane. No čini mi se da to više ne rade, ili ih gube sa autobusa puno više nego nekada pa su potrošili stare zamjenske.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.