Croatia Bus Zagreb - slike

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:09:00

AudiA842

Nova Gradiška ... put pod noge za Švicarsku (Vinkovci-Basel)

Paško

152, pardon ZG-1273-HL na AKZG. Bunkeri mu se otvaraju i zatvaraju automatski.
Novost (i) na forumu, ZG-1274-HL
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth


Paško

Barbi po noći na praznom splitskom kolodvoru
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Osoblje

Novost iz našeg inboxa, Volvo (ZG-2591-HK) uvezen iz Rumunjske.  :)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

tomo


Marek

#1311
Jučer sam putovao na izlet u Vukovar s Croatia Busom. Ujutro nas je na mjestu okupljanja dočekala Mota ZG-5560-GZ i bio sam malo skeptičan, no kad sam ušao u  bus123 oduševio sam se: sjedala su stvarno odlična, čak bih se usudio reći fotelje a ne sjedala, kao dvometraš sam još imao dovoljno prostora za noge ispred,... naravno tu su i 230V ~ i USB utičnice ispod sjedala. U svakom slučaju autobus je veliko iznenađenje. Ali veselje nije dugo trajalo. S mjesta polaska smo krenuli direktno u garažu CB-a presjesti u drugi autobus jer, koliko sam vidio na putnom računalu, Moti je nedostajalo rashladne tekućine.  >hammer< >hammer< Dobili smo zamjenski autobus u obliku Siderala SC7 ZG-6948-GA. Na njega ne bih trošio puno riječi, ugl. nemjerljiv je s Motom i katafakingstrofa za osobe više od 185 cm. Prilažem fotku iz Vukovara:


Paško

 o-0, ali jesi li slikao MAN? To je od Kroko tradea, bio na posudbi u GPP-u
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Marek

#1313
Uopće nisam obraćao pažnju na njega  >hammer<

Osoblje

Iz našeg inboxa, Irmaos Atomic Mota u Frankfurtu na polasku za Vinkovce.  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth


AudiA842

GK Frankfurt ... po dolasku linije Vinkovci-Dortmund

gorgoroth