ČZT Dalmacija - razno

Autor shef, Kolovoz 29, 2011, 08:51:13

NP-549

Ja sam mislio da je ČZM Promet u stečaju i da je većina buseva na ČZM Nova.  Očito nije

steyr1985

Odlukom drustva CZM Dalmacija brisana i gotovo. Tako je nakad brisano i CZM  Hvar , Kninpromet ,  i jos dosta firma.

steyr1985

Citat: zlepur1  u Listopad 19, 2020, 22:44:22
Lipo bome.Po tome znači da svi administrativni poslovi na čelu s upravom prelaze pod ČZT promet i da je administrativno osoblje osim blagajnika, prometnika i eventualno šefa pogona u Zadru, Šibeniku, Hvaru i Metkoviću višak.
Po cemu bi ti ljudi bili visak. Odluka firme da se pripoji drugoj ne znaci otpustanje radnika.

tramvajac 92

Tehnički, mogu se rješiti bilo koga tko im nije po volji. Samo da im ne daju ugovor sa novom firmom.

steyr1985

Oni su sve ljude prebacili na promet vec prosle godine  cak i prije korone. Odluka firme je takva i gotovo. Mnogi prizeljkuju cazminu propast misleci da je ovo zbog  korone ali nacekat ce se.

415 ul

Sve ce ocito ic pod Cazmu,Autotransport Ka i Sibenik

zlepur1

Citat: steyr1985  u Listopad 20, 2020, 21:22:43
Oni su sve ljude prebacili na promet vec prosle godine  cak i prije korone. Odluka firme je takva i gotovo. Mnogi prizeljkuju cazminu propast misleci da je ovo zbog  korone ali nacekat ce se.
Tačno je da Čazma neće propasti i to iz više razloga.Dalje, spajanje nije zbog korone nego zbog racionalizacije poslovanja.E sad dolazimo do onog bitnog, a to je višak administrativnog osoblja što je i logično. Gledaj, ako su sve firme prešle pod promet logično je da firma ima svoje knjigovodstvo, računovodstvo i ostale službe, a samim tim i logika govori da su u dosadašnjim fimama te službe višak, znači svi osim prometnika, blagajnika, šefa održavanja i voditelja pogona. Daj bože da ja ne pogodim i da svi ostanu na svojim mistima šta bi i bilo u redu, i da ljudi ne moraju strahovati šta će biti sutra.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

max_11

#127
Ako se ne varam Vukovarci nisu spojeni, odnosno prebačena vozila i radnici. Trebalo bi i to riješiti da se još smanje troškovi poslovanja, da je lakše pratiti prihode i rashode i da se bolje upravlja voznim parkom.

lussin

Vukovarski autobusi nikad nisu dobili garažne, za razliku od Dalmacije i ATP ŠI. Mada to u slučaju Čazme ne znači ništa

steyr1985

Citat: zlepur1  u Listopad 21, 2020, 21:57:02
Tačno je da Čazma neće propasti i to iz više razloga.Dalje, spajanje nije zbog korone nego zbog racionalizacije poslovanja.E sad dolazimo do onog bitnog, a to je višak administrativnog osoblja što je i logično. Gledaj, ako su sve firme prešle pod promet logično je da firma ima svoje knjigovodstvo, računovodstvo i ostale službe, a samim tim i logika govori da su u dosadašnjim fimama te službe višak, znači svi osim prometnika, blagajnika, šefa održavanja i voditelja pogona. Daj bože da ja ne pogodim i da svi ostanu na svojim mistima šta bi i bilo u redu, i da ljudi ne moraju strahovati šta će biti sutra.
Dugo godina sam radio u Cazmi tako da poznajem sustav. Cazmatrans  Dalmacija nikada nije ni imala svoje racunovodstvo jer je to uvjek radio racunarsci centar u Cazmi. U Zadru je bilo par ljudi radilo koji rade i dan danas i imaju sigurna svoja radna mjesta.