ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ManNLNG

Upravo ga sad uslikao na Crnomercu!
EUROBUS AV120

Ivan

 ;D Dugo iščekivana nova epizoda Letećeg cirkusa Milana Bandića...

Ovo je sigurno pun pogodak, kao i Jurićev Radio ZET kombi koji je za ukupno 90 minuta emitiranja potrošio stotine tisuća kuna...

ManNLNG

Dosta su fulali boju,ali sunce ce se za to pobrinuti budući da sva zetova vozila su 50 nijansi plave. rofl
EUROBUS AV120

MAN truck bus

Ovo je čista sramota!! 216/2 autobus koji prevozi 100 i nešto ljudi svako jutro sa zglobnim autobusom nije došao! Mogli su barem skinut bus sa 215/217 ionako ih ima previše da odradi taj jedan polazak na 216/2. Sad ljudi moraju čekat 216/3 koji će tek doći u 7:30 i to solo autobus i najvjerojatnije neće svi ljudi stati u taj autobus! Sramota!!!!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

MAN, shvaćam da si ljut i slažem se s tobom. Ali ne znam što očekujemo kad im se u zadnje vrijeme događa da cijelu jednu šihtu linije s 2 vozna reda i taktom od 25+ minuta voze  bez jednog voznog reda. Ponekad imam bolju vezu na liniji Zagreb - Slavonski Brod ili Slavonski Brod - Zagreb nego u Zagrebu na recimo 226 ili 203.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

421

Citat: MAN truck bus  u Svibanj 31, 2017, 07:26:22
Ovo je čista sramota!! 216/2 autobus koji prevozi 100 i nešto ljudi svako jutro sa zglobnim autobusom nije došao! Mogli su barem skinut bus sa 215/217 ionako ih ima previše da odradi taj jedan polazak na 216/2. Sad ljudi moraju čekat 216/3 koji će tek doći u 7:30 i to solo autobus i najvjerojatnije neće svi ljudi stati u taj autobus! Sramota!!!!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

Kakve veze to ima? Na istoku grada namjerno skidaju autobuse s rijetkih linija što je bez presedana otkad ja pratim ZET, i nikakav glupi poziv neće u tome pomoći. Ne trebamo tehnokratski odgovor službe za OJ "obratite se xy" kad znamo dovoljno i raspravljamo o očitim stvarima.

Ivan

Citat: MAN truck bus  u Svibanj 31, 2017, 07:26:22
Ovo je čista sramota!! 216/2 autobus koji prevozi 100 i nešto ljudi svako jutro sa zglobnim autobusom nije došao! Mogli su barem skinut bus sa 215/217 ionako ih ima previše da odradi taj jedan polazak na 216/2. Sad ljudi moraju čekat 216/3 koji će tek doći u 7:30 i to solo autobus i najvjerojatnije neće svi ljudi stati u taj autobus! Sramota!!!!
Mislim da na 217 nema previše autobusa, vozi baš kako treba, ali siguran sam da se s 215 lako može i povremeno uzeti bus a možda i trajno prorijediti na takt 12 minuta s 4 busa a možda i s još jednim vozačem manje izvan špice takt može biti i na 15, no očito sad nisu u poziciji da službeno objave redukcije linija kad nije politički zgodno. ::|


Također, Dubravi u ovakvim problemima preočito treba pomoć dok se na zapadu može bez previše posljedica prorijediti 110 (koja je ionako bezveze dobila bus više, treba imati krug 36 minuta i takt 12 ako voze zglobni kojih ima viška), 120 i eventualno 115 i 109, i poslati autobuse i vozače u Dubravu, ili ako je to komplicirano preuzeti par voznih redova ili cijele lin. 107, 222 ili 234...

No naravno, nije sada oportuno ništa službeno reducirati... ::|

smogovci.bbb2

U nedjelju je drugi krug izbora pa eto imate mogućnost maknuti onog "koji je krao ali je i nama dao"
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Dreamwalker

A i CC se može koji dat u Dubravu za liniju 204 na kojoj malo malo pa vozi solaš koji bi možda na nekom drugom mjestu dobro došao. Nije da nemaju 16 plinjara pa, ako se na 150 može voziti s 2 vozila, onda se može i Dubravi pomoć.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Tomek

U Dubravi su svi CC-i, i 90 nakon sto se vratio na tjedan dana u APP je prebacen opet u APD

leonardo123

Citat: Tomek  u Svibanj 31, 2017, 10:03:53
U Dubravi su svi CC-i, i 90 nakon sto se vratio na tjedan dana u APP je prebacen opet u APD
Tako je, 90 danas vozi na 207.  pivkan

421

Citat: Ivan  u Svibanj 31, 2017, 09:26:38
Kakve veze to ima? Na istoku grada namjerno skidaju autobuse s rijetkih linija što je bez presedana otkad ja pratim ZET, i nikakav glupi poziv neće u tome pomoći. Ne trebamo tehnokratski odgovor službe za OJ "obratite se xy" kad znamo dovoljno i raspravljamo o očitim stvarima.
Samo ti misliš da znaš dovoljno. Tebi kao da je Petrov (moralna vertikala) u rodu.
A istina je sasvim drugačija.
Obzirom da mi je tlak skočio na 190/110, prekidam... kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

Citat: ManNLNG  u Svibanj 29, 2017, 17:18:07
Dosta su fulali boju,ali sunce ce se za to pobrinuti budući da sva zetova vozila su 50 nijansi plave. rofl
http://www.index.hr/auto/clanak/fiat-je-dobio-najjace-oruzje-na-svijetu-i-pokorit-ce-svijet/973859.aspx
Ima li još kakvih komentara? Znade MB tko je potreban u kampanji!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln