Radovi

Autor prljavibluzer, Studeni 24, 2007, 15:27:27

Servis

Hoćeš ti možda administrirati mambo aplikaciju koja ima problema sa ovim stvarima? :) Ovdje se radi o trenutnoj temi, koju ću lako promjeniti.

Ja sam trenutno u ispitnim rokovima i vraćam se natrag kroz nekih 5 dana i onda konačno ovo finaliziram i dajem ostavku. ;)

Luka

Ne daj se admine, budi jak :) Znam kako ti je, kad krenu obaveze, a stizu poruke sta bi ljudi sve menjali... :) Samo polako, niste na trci ljudi, ima vremena da se sve sredi.. Srecno!
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!

Servis

Ispravljam neke sitnice i možda dodam neke nove opcije. Kratkotrajni prekidi od cca par sekundi mogući, greške mi ne morate prijavljivati. ;)

medo

ej prljavi, ajde mi reci hoće li se chat vraćati na forum? I onako ugrubo hoće li biti kakvih noviteta na forumu? Pozdrav.

medo

još mi nitko ništa ne odgovara. ;)

St!pe

Nenadaj se previše....
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Shole

Čovjek je na godišnjem odmoru i nemojte gnjavit.   Čim se vrati će sredit probleme sa slikama a dotad se strpite ili naučite radit sa photobucketom ili imageshackom kako smo radili 100 godina.
CHAT se definitivno neće vraćat, kome se chata nek ide na facebook !

medo

Citat: Shole  u Kolovoz 10, 2009, 14:46:53
Čovjek je na godišnjem odmoru i nemojte gnjavit.   Čim se vrati će sredit probleme sa slikama a dotad se strpite ili naučite radit sa photobucketom ili imageshackom kako smo radili 100 godina.
CHAT se definitivno neće vraćat, kome se chata nek ide na facebook !

super ti je pristup shole, nije ni čudo što nas je sve manje i manje.

Shole

Milijon puta sam već objašnjavao i ovdje, a pogotovo preko PP-a, i ljudi non-stop pitaju jedno te isto. 

Bit će kad bude!  Nitko ovdje ne prima plaću da bi se trebao bilo kome ispričavat.

medo

ako se ljudi toliko interesiraju znači da im je stalo da forum funkcionira a ne da žele dosađivati tebi ni ikome od moderatora, ososbno mislim da iako nitko od vas ne prima plaću da bi uljudno trebali odgovoriti kad vas se nešto pita, jer ako si već pristao da budeš moderator to ti ne daje za pravo da budeš drzak i bezobrazan prema ostalim članovima foruma!

medo

chat je služio za bržu razmjenu informacija i komunikaciju i on line druženje između članova foruma iz različitih dijelova hrvatske, i sve to unutar foruma, i kad ti kažeš "kome se chata nek ide na facebook" kakvu ustvari poruku šalješ ljudima? osobno mislim da se taj chat treba vratiti po hitno jer komuniciriramo između sebe i brže razmjenjujemo informacije.

trucker

Citat:ako se ljudi toliko interesiraju znači da im je stalo da forum funkcionira a ne da žele dosađivati tebi ni ikome od moderatora, ososbno mislim da iako nitko od vas ne prima plaću da bi uljudno trebali odgovoriti kad vas se nešto pita, jer ako si već pristao da budeš moderator to ti ne daje za pravo da budeš drzak i bezobrazan prema ostalim članovima foruma!

ja osobno nemam naviku "chatati" ali potpisujem ovo...

tamlover

Ajde molim vas da smirite tenzije jer nažalost za sada neki logičan odgovor nije moguće dati. Predlažem da do daljnjega izbjegavate pitanja o chatu i općenito nekim profesionalnim radovima na forumu a ako se prljavibljuzer vrati s odmora nadam se da će odgovore sam napisati...

Ako je u moći bilo tko iz moderatorskoga tima sigurno će vam pomoći u vezi stvari koje su u našoj domeni. Chat i održavanje stranice/portala/foruma (kako hoćete sve ovo zvati) NISU.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

elvis

Nisam mogao naci nikakvu prikladniju temu,a  da ne bih otvarao novu,ovdje cu napisati

U podforumu Autobusi u drugim zemljama otvorio sam temu Manji prevoznici u Njemackoj,tamo je opisano sta treba postavljati,ukoliko imate materijale za takvu temu a vezano za Austriju ili neku drugu zemlju i ukoliko mislite da ce tema biti aktivna slobodno otvorite temu i pisite,a i za vece prevoznike poput DR.Richard mozete otvoriti posebne teme u tom podforumu i pisati,nisam sad htio otvarati sve te teme bez ikakvog uvoda

manoplan

Jutros smo imali malih ''neugodnosti' na forumu jer su se umjeto logoa nekih firmi po forumima pojavile neke sasvim druge slike i to najviše zahvaljujući tinypic-u.
Trenutno smo bez nekih logoa na naslovnici, ali problem ćemo uskoro sanirati. Hvala na razumijevanju.  :)