Radovi

Autor prljavibluzer, Studeni 24, 2007, 15:27:27

Servis

Trenutno radim na dizajnu i na prevođenju sučelja na hr jezik. Strpljenja. ;)

Shole

Nadam se da neće bit nekih idiotskih prevoda kao što ih ima u recimo MS Offiice-u.

Servis

Citat: Shole  u Studeni 24, 2007, 16:26:30
Nadam se da neće bit nekih idiotskih prevoda kao što ih ima u recimo MS Offiice-u.

Zato ovdje mozes promjeniti lako ako primjetis neki idiotizam. ;)

Servis

Sto vam se cini od trenutnog prevoda na hrvatski? Javite mi greske.

NL 313

Pronašao sam jednu, nije "poćetna" već "početna".  ;)
NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

Servis

Imam malo problema sa postavljanjem logoa... Inace, svidja vam se?

NL 313

Logo je ok, samo imam jedno pitanje: Jel se mogu staviti više logo sličica? Ovako izgleda malo osamljen, recimo, da se stavi jedan ZG, RI, ST, DU, PU autobus i jedan ili dva od prijevoznika...?
NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

Lion

Citat: NL 313  u Prosinac 09, 2007, 17:19:17
... da se stavi jedan ZG, RI, ST, DU, PU autobus i jedan ili dva od prijevoznika...?

Ta dva prijevoznika neka budu iz one ankete.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

Servis

Citat: NL 313  u Prosinac 09, 2007, 17:19:17
Logo je ok, samo imam jedno pitanje: Jel se mogu staviti više logo sličica? Ovako izgleda malo osamljen, recimo, da se stavi jedan ZG, RI, ST, DU, PU autobus i jedan ili dva od prijevoznika...?

Moze, poslozi se flash koji se vrti gore. To nije problem napraviti, par sati posla mozda.

No cilj za sada mi je da na ovoj klasicnoj(konzervativnoj) temi radi sve kako spada(i da imamo nekakav temeljni logo), a tu ima jos nekih gresaka koje vi ne vidite ali u admin panelu se itekako vide jer je hrvatski jezik uvijek problem sta se tice ovakvih stvari. Teme se na ovom portalu relativno lako mijenjaju kad se sve temeljno poslozi kako spada, a onda ce i sama stranica vizualno puno atraktivnije izgledati.

thomcro

Ona prvotna boja sučelja mi je bila ugodnija za oči (sivo-plavo), hoćeš li je vratiti ili ćeš pustiti ovu?
Pozdrav by thomcro


Servis

#10
Kao sto vidite, portal sam preslozio po zadnji put jer sam svo ovo vrijeme zapravo trazio koja ce aplikacija najbolje raditi. S ovom trenutnom uz malo dodatnog poliranja svi bi trebali moci slati svoje fotke u galeriju, objavljivati vijesti i oglase itd.

P.S. Da li se svima normalno radi login na portalu, odnosno da li vas prijavi i na forum pritom?

maky

Ne, ne radi mi login, na foum se prijavim kad kliknem na forum, ne prijavi me odmah naa početnoj...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

#12
Bemti, idem vidit u cemu je stvar.

Ajde probaj opet. Mora raditi.

Ivan1983

Pozdrav,kod mene je za sada sve ok a nadam se da če tako i ostati!!!!

Dino

please Prljavibluzer stavi neki bolji homepage ove stranice. Ovaj mi se nimalo ne sviđa. Ako biste mogli vratiti onaj stari Mambo