Autotrans PJ Brač

Autor ivog, Prosinac 18, 2007, 16:53:02

COVIK

I meni najdraža poza,naravno odzada ;D ;D ;D

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Bračanka u Koprivnici (točnije ledina na mađarskoj granici)

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

mate

Znaci ona je vozila Zmaj u Imbriovec na tekmu pretkola HNK, gdje su domacinu uvalili 5 komada, i sada na Brac dolazi netko od prvoligasa ;D

COVIK

Citat: mate  u Kolovoz 29, 2013, 13:48:29
Znaci ona je vozila Zmaj u Imbriovec na tekmu pretkola HNK, gdje su domacinu uvalili 5 komada, i sada na Brac dolazi netko od prvoligasa ;D

Jbt taj Imbrovec je Bogu iza leđa,i Zmaj nije s Brača nego iz Blata na Korčuli.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

mate

Moja greska, jedno mislim drugo pisem, malo o-0 ako je vjerovati pricama, sada na Korculu Zmaju u iducem kolu HNK dolazi sudionik skupina ovogodisnje EL - Rijeka, dakle spektakl je zajamcen :)

markost

Jedan iz bračke ergele je sletija u vrtal danas . Bija je parkiran di i uvik uz cestu na vrhu Povalja. Popustila ručna. Više kad dođem na misto događaja.

markost

Inače g.b. 1397, jutros ga izvukli nakon 3 sata i začudo nije puno strada .Branik, retrovizor, prednja vrata i staklo iza prvih vrata i dosta ogrebotina. Bit će i slika kad uvatim vrimena. Inače je večeras na svoj pogon odveden u radionu u Supetar uz jako pištanje iz zadnji kola, valjda zrak. Srića u nesrići je šta je upao taman u jedan vrt u meku zemlju , a okolo je sve bilo kamenje.

markost

#100
Priča sam sa njim kaže da je obe aktivira, a sad ne znam. Uglavnom , tu je velika nizbrdica, a on nije okrenije kola prema zidu nego prema cesti i autobus je polagano krenija niz cestu i nakon 20-tak metara sletija u vrt dubine možda metar ipo i prevrnija se na bok. Na tehničkom bija prije misec dana i sve je bilo pripremljeno za zimu. Vozač je u to vrime bija doma na ručku i kad su mu rekli da mu je autobus u vrtu nije virova nego je mislija da ga je neko primistija.

markost

Evo akcije spašavanja g.b. 1397



inače prije ovoga je bija prevrnut na bok samo slika nije baš uspila







sunce je malo smetalo , a i mobitel..

markost

Evo ga popodne odakle je i sve krenulo



proša je odlično



.. i takav je navečer krenija za Supetar



to je misto di je upa. Da je bira nije moglo bit bolje za njega jer sui gori i doli od toga same stine.

markost

A tu je i njegova privremena zamjena dok ne dođe mislim jedan Regio

G.b.1412





lussin

A ga je uredio...šteta,znači mijenja ga 1412 dok ne dođe 1247?