Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

kico101

Mislim da je bio vec. Sad da li na 2 ili 6, ne sjecam se vise. Ali znam da me poprilicno iznenadilo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

825 fali na jedinici i 740 na četvorki

tatratram

Jako fora aplikacija. Konačno mogu otkriti kojim točno trasama voze prigradske linije.  ;D Sad malo proučavam i vidim da raspored po stanicama ne vodi računa o izmjenama u prometu. Npr. vidim da stanica "Riječki neboder" još uvijek misli da po njoj prolazi 5 i da stanica "Manzzonijeva" još uvijek misli da postoji.  ;D Kad kliknem na bus na liniji 4 ili 5 vidim da izmjena u trasi uopće nije unešena tako da ovo vjerojatno nije do aplikacije.
Zna li netko koliko bi još trebali trajati ti radovi u Krešimirovoj?

NP-549

Izmjene se obično ne unose u sustav. Prigrad još ponekad i unesu ako je na duži period,  ali grad nikad

NP-549

Ima li koji polazak sa više stanica u jednom smjeru ?


shef

Valjda ću doživjeti da opet vidim ono 25 Kukuljanovo koje sam gledao veći dio života...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

I kad je bio redovni vozni red prije korone, ta je išla samo jednom na dan.  Uvijek je  25 Podola, ili 25A Kukuljanovo RZ27

Korisnik linije 34

Citat: NP-549  u Lipanj 12, 2020, 06:39:00
Ima li koji polazak sa više stanica u jednom smjeru ?
Nemam sada popis pred očima, niti sam ikad išao za tim, ali mislim da bi čista 29-ka do Triblja morala imati koju stanicu više.

NP-549

Citat: Korisnik linije 34  u Lipanj 12, 2020, 10:48:31
Nemam sada popis pred očima, niti sam ikad išao za tim, ali mislim da bi čista 29-ka do Triblja morala imati koju stanicu više.

29  Rijeka - Urinj - Bakar - Oštro - Tribalj   (po normalnom voznom redu prije corone, RD 10:30)  ima 43 stanice.

Al ima dvije varijante koje imaju više od ove jutros :   Ista ovakva ali kad ide i preko Podole (VR prije corone, 5:50 iz Rijeke),  49 stanica u jednom smjeru,  i  11:20  26 Rijeka-Pevec-Hreljin-Zlobin  (isto VR prije corone) - 51 stanica.

shef

On topic: nikad mi nisu bile jasna imenovanja...naime Podola ( a ne Podole) su zaravan ograničena s bistroom Crown na istoku i šumicom prema Mavrincima na zapadu. Tako je i staro nekadašnje okretište 25 također Podola. Pretpostavljam da je stanica Podola onda ona poslije starog okretišta u smjeru prema Mavrincima i poslije skretanja prema Vulkalu/Bauhausu
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Da, Podola bi bila ona stanica kod Bimonta.  Prije je bilo tamo pješčano okretište linija 14 i 25, a sad je preuređeno pa linije kruže oko Bitechniqua i Vodogradnje.

Korisnik linije 34

#1181
Citat: NP-549  u Lipanj 12, 2020, 12:46:12
29  Rijeka - Urinj - Bakar - Oštro - Tribalj   (po normalnom voznom redu prije corone, RD 10:30)  ima 43 stanice.

Al ima dvije varijante koje imaju više od ove jutros :   Ista ovakva ali kad ide i preko Podole (VR prije corone, 5:50 iz Rijeke),  49 stanica u jednom smjeru,  i  11:20  26 Rijeka-Pevec-Hreljin-Zlobin  (isto VR prije corone) - 51 stanica.
Bome zanimljiva informacija, mada evo stvarno nisam nikada išao za time...
Kratka anegdota:
Samo jednom sam imao ovu vožnju 5:50 iz Rijeke, početkom rujna, sa 801. To mi je bilo prvi put pa sam prije vožnje kod prometnika na karti gledao kuda točno moram ići, da bi se u toj zbrci na kraju zabunio oko vremena polaska i krenuo tek u 5:55...Da stvar bude bolja, u busu je bilo 30-ak putnika i već na prvoj stanici (Piramida) netko zvoni. Gledam koji je to vrag, pa nemoguće da je netko čekao 26 da bi išao od Delte do Piramide, ali sam svejedno stao. Nitko ne izlazi. Iduća stanica opet ista priča, tako da kasnije više nisam stajao dok nisam bio siguran da netko stvarno ide van. Sa svim tim pizdarijama i "potentnim" Citelisom na kraju sam umjesto u 6:40 s Hreljina krenuo u 6:50. I na kraju te vožnje, u Ribarskoj ulici, kad sam ostao sam u busu, sam skužio u čemu je bila fora sa zvonom - kako bi prošao preko koje jače rupe tako se zvono samo aktiviralo  :D Toliko, nadam se da nije  o-0  ;)

kico101

Primijetio sam da polazak u 21,30 za Matuji numerira kao 22.  Morda poprave.🙂
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Ma di si to vidio ?

kico101

A di bi vidio. Valjda na prikazu programa o kojem pričamo. Žao mi je što nisam napravio scan.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.