Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

NP-549

To je lin 23 već 6,7 godina i nije niš mjenjano u zadnje vrijeme.  Vjerovatno si ga vidio na stanici  Skalete (22) pa si mislio da je ta linija

kico101

#1186
Sve je moguće.
Stvarno, zašto na oznaci stajališta Skalete ima u zagradi 22?  :P
I ka je ta stanica Brestovica na Srdočima?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Zato jer su dvije različite stanice,  Skalete 22 i 32.
Brestovica će bit kastavske Brestovice sa kriv im koordinatama.  Ko i Stupari 2 Baccardi negdi na Gumancu

Matija87

da i ja sam vidio jučer u 21.30 , pisalo 22 Rijeka-MATULJI gbr. 656 i danas ujutro ista stvar pisala za polazak u 11.15 iako taj polazak ide do Lisca (pretpostavljam da je veza u Matuljima na minibus).

kico101

Evo ga opet: 22 Matulji
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Gdje okrene? Kod zdravstvenog centra?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Ne kužim više ništa; evo ga u Klani ( 696 ) na liniji Permani-Lisac:
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Meni se čini da oni sve na ovu matuljsku stranu dijele do Permana i onda od Permana dalje. Evo i 693 iz Muna za Permane iako vjerujem da produžava i dalje. Linija je numerirana kao 23
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Matija87

mislim da 693 mjenja minibus (114) koji vozi Permani-Mune-Permani

NP-549

u 11:15 je linija 22 zato jer ide do Lisca. U standardnoj nedjeljnoj varijanti  (ovo sad je u biti nedjeljni VR sa malo pojačanim špicama)  solo bus (Lovranska Draga)  ide Rijeka-Matulji i tu je presjedanje na minibus koji ide  Matulji-Lisac  (solo bus ode prazan Matulji-Lovran).   Pošto je sada i škola, onda taj minibus ide u podne za Pasjak pa ovaj bus ode do Lisca i za natrag do Permana pa onda prazan u Lovran.  Znači dočim polazak u voznom redu ide do Lisca to je linija 22.  ako je rasjepkan na dva bloka to je zato jer se presjeda.  693 je bio danas na smjeni od minibusa jer 114 ima problema sa ticketingom. A sad zašto je u 21:30 linija 22, to ni dragi bog nezna. Po onome što sam gledao po smjenama, svugdje piše 23 i za Rijeka-Matulji i za Rijeka-Permani




kico101

Na prikazu se trenutno većina linija ne vidi.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Ruku na srce nema se šta ni prikazati kad su polasci s novim voznim redom od danas desetkovani, pola sata na 7a primjerice, to nije bilo još do sada. Taman kad se misli da ne može gore...

kico101

Glavno da je turistički u pogonu. I u najboljim danima turizma je bio prazan. Je li ovo kakva zaje... ili što? Popust 25%? Za ovaj vr trebao bi biti barem 50%. Pitam se da li je korona baš jedino odgovorna za ovaj kolaps gradskog prijevoza. I da se razumijemo, u ovoj priči sigurno nije jedini krivac Autotrolej ( dio odgovornosti ne može izbjeći kako god ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

amalok.95

Šta ne funkcionira stranica preko gps-a ugrađenih u buseve? kakve veze ima izmjena voznog reda?

sta-da

#1199
Vozni red se refresha na tom servisu od kud dolaze podaci jednom dnevno u 00:00, tako da tek idući dan nakon novog voznog reda se vide promjene.

Ovih dana ću dodati filter za prikaz gradske i/ili prigradske linije.