Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

kico101

Trenutno se prikazuju samo prigradske ( samo dio ), dok se za gradske vidi samo položaj autobusa i GBR. Dobar dio autobusa se uopće ne vidi ( primjerice 740,823,825,826,... ). Vjerojatno je do nekakvog "filtera" sa vozačkog računala.

U svakom slučaju, ponavljam, dobar posao i pohvale za trud. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

lussin

Opet se vide gradske, a vidi se i 680

Matija87

od danas ne prikazuje se više niti jedna linija na karti . Pogledao sam na portalu otvorenih podataka Grad Rijeke , više ne vuku informacije iz troleja o trenutnom gps-u autobusa..

kigor

Od jucer posljepodne nije radilo, sada radi


Sent from my iPhone using Tapatalk

kico101

#1204
Opet ne radi.
Nikako ne razumijem da sve sto radi i odrzava grad rijeka, ne moze potrajat duze od pol mjeseca. Gdje nabavljaju tehnologiju, u Tanzaniji?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Da, zadnjih dana toplo-hladno, radi-ne radi. Jučer radilo, danas ne.

kigor

Ponovo radi


Sent from my iPhone using Tapatalk

amalok.95

Baš malo gledam po ovoj karti i naišao sam na 2 zanimljiva detalja. L1 autobus br 0 i L3 autobus br 140. Dobro ovaj 0 vjerojatno ne radi gps ili nešto, ali šta je sa tim GBR 140?

LD470

Fali buseva za špicu pa poslali FAP Ohrid. Nema klimu, al situacija je daj šta daš samo da vozi.

mivano

Citat: LD470  u Srpanj 30, 2020, 15:07:10
Fali buseva za špicu pa poslali FAP Ohrid. Nema klimu, al situacija je daj šta daš samo da vozi.
???

amalok.95

Kakav fap? to nešto novo ili? koliko sam uspio upratit vjerojatno je došlo do greške 140 je bio 740

lussin


LD470

FAP je bio gbr 140 tamo negdje 60-ih godina.

sta-da

Na kartu autobusa sam dodao opciju da se mogu prikazati samo gradski ili prigradski autobusi u onom meniju u desnom kutu. Stanje kvačice se sprema tako da pri ponovnom otvaranju stranice ostane odabir.

kico101

Citat: amalok.95  u Srpanj 30, 2020, 13:46:59
Baš malo gledam po ovoj karti i naišao sam na 2 zanimljiva detalja. L1 autobus br 0 i L3 autobus br 140. Dobro ovaj 0 vjerojatno ne radi gps ili nešto, ali šta je sa tim GBR 140?
0 je, mislim 823.
Sta-da, jos jednom hvala za trud.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.