Bev-Turist, Međugorje

Autor erobuss, Prosinac 09, 2007, 11:13:04

erobuss

Bev-turist doo Međugorje
tel/fax: +387 36 650 188
                          651 688

www.bev-turist.com

erobuss

#1
@niksa






erobuss

Njihov Neoplan fotkan sa Tomazyjeva balkona  :)


erobuss

#3
Nova Setra u voznom parku. Mislio sam da su crvenu popravljali, ali sam se prevario


erobuss

#4
Cityliner je dobio nove DU tablice...





kriticar

Ova setra pripada odjelu u Metkoviću i ima hrvatsku reg.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

erobuss

#7
Danas sam naletio na crvenu Setru. Od nje je ostao samo kostur. Podvozje je isčupano, kompletan interijer...

Kad se dočepam digitalca biti će fotki, nadam se da to bude uskoro

erobuss

Friško su ofarbali Setru koja je posljednja stigla u vozni park. Potpuno je bijela i sad je očito vidljivo kad su je 'sastavljali' da su to nakaradno uradili. Bus je 100% imao neku nesreću prije nego što su ga oni kupili

CroHerc

#9
Slika od jednog poznanika možda budućeg forumaša  ( mbf@ ) . ;)  309   na D zoll tablama

Koliko sam vidio nije bas u najboljem stanju .

Ero jesi mozda mislio da je ovo dugina?

erobuss

Da, mislio sam na taj bus. Znači kod nas nema recesije, kupuje se na veliko  8)

Svabo

Pozdrav ekipa. Vec dugo vas pratim a evo doso red da nesto i ja napisem.

Malo me zbunila ova setra zadnja. Bavim se pomalo prodjom autobusa pa dobivam stalno razne ponude od
Händler-a o prodaji . ova setra je bila u Danskoj manje od 35 000 (ponuda za mene). A sad je vidim u doli sa
ako sam dobro skuzio Deutschland  tablama. A koliko ja znam (mozda nije tocno) da jos nije produzena godina
uviozana na 13 g  a ovo je 96 ako se dobro sjecam.

                                                                                               Gute Nacht ekipa
Mercedes-Benz 124

erobuss

Citat: Svabo  u Ožujak 01, 2009, 23:02:49
Pozdrav ekipa. Vec dugo vas pratim a evo doso red da nesto i ja napisem.

Malo me zbunila ova setra zadnja. Bavim se pomalo prodjom autobusa pa dobivam stalno razne ponude od
Händler-a o prodaji . ova setra je bila u Danskoj manje od 35 000 (ponuda za mene). A sad je vidim u doli sa
ako sam dobro skuzio Deutschland  tablama. A koliko ja znam (mozda nije tocno) da jos nije produzena godina
uviozana na 13 g  a ovo je 96 ako se dobro sjecam.

                                                                                               Gute Nacht ekipa

Uvoz vozila starijih od 10 godina nije moguć, a na ovom se linku nalazi Setra koju je kupio Bev i ona je 99 godište

http://www.europa-lkw.de/reisebus-gebraucht/vi45193/reisebus-setra-reisebus.html

erobuss

309-ka i 315 HDH su sad oslikane kao i Cityliner, s tim da je ova prva nafriško ofarbana.

mate