Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

tamlover

E ovoga još nemamo tu. Zlatar - Zagreb:
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ivog


ivog

I nekaj friškoga u Kr, nažalost, bio je parkiran uz nekaj, tak da ga nisam uspio uhvatit bolje..






tamlover

Ovo stavljam ovdje jer je apsolutno iznenađenje. Presečkov Sanos s probnim KR tablicama i preuređen u nekom čudnovatom stilu za bogte pitaj kakve potrebe. Jurio je Zagrebačkom i Slavonskom av. prema istoku, kamo samo šole zna!

Gbr je 10-15, natpisi Presečki još su na njemu, kao i natpis s podacima o firmi na vratima.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

manoplan

Citat: tamlover  u Svibanj 15, 2008, 00:18:41
Ovo stavljam ovdje jer je apsolutno iznenađenje. Presečkov Sanos s probnim KR tablicama i preuređen u nekom čudnovatom stilu za bogte pitaj kakve potrebe. Jurio je Zagrebačkom i Slavonskom av. prema istoku, kamo samo šole zna!
http://i294.photobucket.com/albums/mm99/tamlover_photos/Slika010-2.jpg
Gbr je 10-15, natpisi Presečki još su na njemu, kao i natpis s podacima o firmi na vratima.

Pa ovo je neka ploča od medijapana ili nečeg sličnog  ???Kao stvoreno za pikado...

erobuss

G.b. 10-159 jučer u Austriji


tamlover

Evo njega i u mom kvartu. Izgleda da je OŠ Susedgrad angažirala Presečkog za neki izlet. Bili su on i jedan Transliner (s papirom ZG-St.Toplice ;D)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

zlikowszky

Evo još jednom Setra 215 UL, gb 30-11 (ex CTZ)
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

30-39 večeras krenuo za Paris. Stvarno mi se sviđa ovaj AV120, to je ujedno i jedan od posljednje proizvedenih, a ima Euro 3 motor.


Servis

Kako to da nema modernije retrovizore ako je jedan od zadnje proizvedenih?

zlikowszky

Na Tijelovo (22.05.) na Plitvičkim. Ovaj Berkhof 10-150 već debelo zarađuje kod Kompasa...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Eurolinere u zadnje vrijeme slabije viđem, ali et, 10-106 večeras krenuo za Paris. Mislim da su to autobusi kojima najbolje paše Presečkov logo, od svih ostalih u Presečkovu voznom parku.


Tomek

Stara dama je redovna u Zagrebu


Tomek