Mapa vozila

Autor shef, Ožujak 15, 2021, 07:21:57

pehar_11

#150
Ja sam također u sva navrata slao na eupravari@rijeka.hr, nikada odgovor dobio nisam. Ne znam kako i kome osim na tu adresu. russian_roulette
vrijeme je novac?!?

Boki651

Probajte na portal Reci glasno, to je za pritužbe od Grada Rijeke portal

pehar_11

Poslano. Baš me zanima koliko treba da odgovore.
vrijeme je novac?!?

kico101

I ja se pridruzujem pritisku. Jucer poslano na razne adrese.
Steta sto kod njih godisnji traje od 01.06. Do 31.08., pa sukladno tome u ovom razdoblju ne ocekujemo odgovore.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

Ja sam poslao prije par dana na onu stranicu od Grada za pritužbe, ali iz nekog razloga moja "pritužba" nije prošla, pa ne znam da li da šaljem opet ili ne?
vrijeme je novac?!?

Boki651

Zašto misliš da nije prošla? Često se dogodi da obrade prijavu, a tek kasnije odgovore i s po mjesec dana kašnjenja, iako ne kužim logiku.

pehar_11

Pisao sam i onda bi (po nekoj logici) moja "pritužba" trebala osvanuti u rubrici "javni prijevoz" (ili tako nešto), no nije. Ne znam je li prvo poslana njima pa se objavi nakon što Grad objavi poruku... Uglavnom, jako zbunjujuće.
vrijeme je novac?!?

Boki651

Možda mora biti odobreno od strane administratora.

kico101

Evo, objava je vidljiva. Lijepo izneseno.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

Citat: Boki651  u Srpanj 07, 2022, 18:51:08
Možda mora biti odobreno od strane administratora.
Moguće. Samo me zanima za koliko ću dobiti odgovor, tj. za koliko će i javnost dobiti odgovor.
vrijeme je novac?!?

kico101

Vjerojatno su zbunjeni i pitaju se kome to uppce treba i zasto.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

DWProski

Koliko sam upratio, u toku je postupak za novi API i aplikaciju za prometne podatke Autotroleja, tako da u najgorem slučaju - do izvršenja te nabavke će biti popravljeno.

kico101

Na reci glasno iz Grada ljubazno mole za strpljenje. Problem se možda riješi sam od sebe, ali ipak rade na tome. Bude do jeseni valjda ( prije nego što krenu u promet ovi novi, 37 komada, pa će opet past sustav zbog novih momenata. ;D ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

#163
Neda mi se više s njima natezat jer su svi pali s Marsa. Čude se oni što ja šaljem mail, zamisli ti to. Nakon 2 mjeseca što su svjesni da problem postoji i tko zna koliko mailova od svih nas (sa foruma) su dobili, idalje mole za strpljenje i rade na otklanjanju problema. Još i lažu. Ali, barem su se udostojili odgovoriti. Evo, da ne mislite i svi vi da lažem, evo dokaza da odgovore na mailove nema. Ali ok, lagati je u redu. Pogotovo od strane Gradske uprave. Ja samo ne razumijem zašto ta famozna Penta d.o.o. ne održava sustav a ekipa iz Autotroleja dopušta i plaća iste da se sustav održava, a umjesto da radi, sustav šteka već 2 mjeseca.
vrijeme je novac?!?

kico101

Pentin sustav funkcionira, jer u suprotnom Trolej ne bi mogao registrirati karte.
Problem je u obradi podataka na serverima Grada, a od tamo stizu podaci koje prihvacaju programi koji te podatke prevode na karte.
To su 2 razlicita sistema.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.