Darojković – fotografije

Autor FDT, Prosinac 03, 2007, 16:49:55

Tomek

ex AT Karlovac S415HD čiji su logo u ovih godinu dana mogli maknuti


Berlingo

Novi Vinodolski danas sredinom dana.Mislim da je bio jos koji na prepunom parkingu.

mansg313

#17
Citat: conecto  u Siječanj 03, 2009, 21:43:40
Citat: buSHunter795  u Prosinac 26, 2008, 17:25:21
Jeli je još uvijek u Brckovljanima rashodište starih Darojkovičevih buseva? Znam da su bile dvije 0 305-ice, ona stara Setra i jedan Skyliner. Poslije Božjakovine,preko puta INine benzinske crpke...ak zna tko

To nije rashodište već njihov prostor. Poslije toga skreneš lijevo pa malo na brijeg i tam su doma, ispred kuće imaju izbetoniranu grabu i prostor za pranje. Ovaj novi prostor uz glavnu cestu služi kao parking za buseve, a iza je započeta gradnja, neka kompenzacija od jedne građevinske firme čije su radnike vozili, ali to odavno stoji na mjestu. No barem konačno vozni park na nešto liči pa je prastari Skyliner raskopan, kao i O-305, MAN SL 240, stare prigradske Setre serije 100, dva očajna Sanosa... Inače su s tim uglavnom vozili školski prijevoz škole u Brckovljanima i Rugvici. Firmu su osnovala četiri brata porijeklom s Kosova, a prije par godina su se valjda podijelili
Bio sam jučer tamo ono u rashodu nije O 305 i SL 240 nego O 307 i SU 240,skyliner je još uvijek tamo, 2 O 303 R 15 H su tamo,setri također nema.Evo slika..









5AR

#18



















ivek driver

pa to mene stricek pero uhvatio na izlasku u novom kak mi dobro pase mecka ;D

Berlingo

Evo jedna danas ujutro snimljena u Postojni.

mate

Danas u Sl.Brodu, S415 HD, parkirana kod pizzerije Uno






mate

#22
Danas na autocesti kod Sl.Broda 2 Setre

ZG-4232-AL



ZG-5180-BC



na prvoj slici se vidi i O404 od Darojkovica, a s njima je jos bio i Cityliner od Gračani prometa, svi zajedno su isli u smjeru istoka

Tomek


conecto

Evo malo prošlosti - 2 Sanosa kupljena od Presečkog, registracije još u prometu na nekim drugim busevima... Vidi se i dio MAN 240 nakon farbanja.





A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Ovo je jedan od buseva s kojim su započeli školski prijevoz. Inače, ovo je nekadašnja dugogodišnja shema bojanja ATP Varaždin, pa vjerojatno bus potiče od tamo (kao nov). TAM 260 A 116 P

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#26
Ovo je jedna od barem 5-6 prigradskih Setri serije 100 kupljenih od Presečkog.

Setra S140 ES (ZG-4192-AH) iz 1980



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mate

S415 HD u Medugorju, slikao vozac Slavonija Busa kojem se zahvaljujem


Tomek

Ovu S315GT nemamo baš nešto fotkanu po forumu


tomo

I Darojković jutros u Osijeku ispred hotela Mursa...