Darko tours – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 11:12:41

MAN464

Bez tablica je ostala stoje u garaži ima mislim više autobusa bez tablica , mislim da imaju 2 516ke ex Touring .
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Matej

Dvije su završile kod njih, dvije kod Darojkovića. Te dvije su našle novi dom u BiH,mislim da su kod Vukića. Na autoline ima jedna što Darko prodaje


mate

Doki - mlad si i ne leti previse...Nije ti prvi put da ovako letiš grlom u jagode ako se ne varam. Pojedini prijevoznici buseve koji su odjavili prije skoro 2 godine sada prikazuju kao prinove, pa tako i Darko u ovom slucaju...

Majstor

I ova je odjavljena duži period Doki
Samo mi sudite pošteno !

Majstor

Mandi ima novitete u vidu rabljenih ex
Am turist i to igrom slučaja
Mandi je naručio 6 novih / a posao stao /   pa da ne propadne ulog za nove preuzeo je Leasing za ove rabljene kod njega stvarne prinove a svoje starije pomalo rješava put izvoza i Czm
Samo mi sudite pošteno !

Doki21

Kolege,ispričavam se na mojoj grešci,trudit ću se ubuduće dobro pregledati sve prije negoli zaključim nešta i objavim,hvala na ispravkama,nadam se da se neljutite...

Kolega majstor hvala vam na informaciji :)

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

MAN464

Ma u redu je mladi pajdo samo polako sve je to dobro  perfeto
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

mate

Setra danas u SB. Kako čujem ostala su samo 4 busa u firmi, 2 Coacha i 2 petice, nadam se samo da su teška vremena prošlost i da će ova prva grupa stranaca biti samo zagrijavanje za ono što slijedi ;)

mate

Sprinter na ulasku u HR

gorgoroth


gorgoroth


mate

Coach danas na A3

Tomek

Danas prema Dubrovniku na magistrali

gorgoroth

Hreljin