STP, Derventa

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 21:01:18

busfan


mate

U Bosanskom Brodu...linija Teslic - B.Brod


mb0404

Koja nelogicnost,Brod Teslic salju ovog troosoinca,a Doboj Beograd onog Classica ???

Aleks_Beograd

heee...dobra ima racunica...,mada mozda je stvar u kom pravcu ima vise putnika?

mb0404

Nema tu rate racunice nikakve.Ako imas putnika vozis liniju,ako nemas ukines il das koncesiju nekom manjem prevozniku i kvit.Sto duza relacija sto bolji autobus,nije lako ni onom sto vozi classica mora uc u svaku selendru,a o putnicima da ne govorim.Ako vec imaju solidan vozni park treba da ga maksimalno iskoriste da im se isplati amortizacija,ulozen kapital u vozila i sl.

lav

Ljudi znam većinu vozača iz STP-a.Prošle godine skoro svaki dan sam putovao na relaciji Teslić-Doboj sa njim...Najčešće je vozio man lions classic,mb 303,setra 215hr...ponekad zna uletiti Scania irizar i ovaj Man lions coach.Ovaj Man i Scania najčešće rade turističke ture,pa kad nemaju turista onda ga ubace na neku kraću liniju najčešće za Teslić.

aaaaa


mb0404

Danas ovu Setru vidio kod Vasiljevica.Inace Vasiljevic je od dervencana kupio 303 tamno sivu,autobus nije los onako na izgled,takodje neki dan sam vidio 415 mozda je i nju Vasiljevic kupio posto jedino on vozi oko srednjoskolskog i djake iz Cerovice

mb0404

Evo klasika tablu sta vozi i dje vozi nikako da vidim,al svako jutro oko 7 i 20 bude kod srednjoskolskog nekda se okrene kod BMD a nekad produzi pored Vladimirke....Vozi djake a za djacku tablu nisam vidio ???Slike su losije al nisam ni ja puno bolji u 7 sati ujutro :-\



mb0404

Evo dervencani kao i Trebava danas vozili neke ekskurzije i obe firme po dva busa ;D

Ne znam dal ima igdje njihov isuzu al evo ja sam ga okino

mb0404

3 Clasica parkirani iza Doma armije

EuroTrakker

Citat: mb0404  u Travanj 24, 2009, 12:03:26
3 Clasica parkirani iza Doma armije

Koji je smisao ovog posta? Meni nije jasno prvo gdje je taj dom armije. Da li je to u Sarajevu ili Doboju pošto u profilu piše da si iz Doboja. Što je važno u činjenici da su busevi parkirani negdje, možda su vozači na kavi?
Pozdrav iz 53nje

mb0404

Pa u Doboju necu ic u Sarajevo da bi vidio buseve koji svaki dan po 3 puta prodju pored mene.Drugo nisu otislina kafu nego doveli neku djecu kao i ostalih desetak autobusa juce i danas sto dovode.Mozda je vazno mozda nevazno al eto naveo sam,kome se ne dopada ne mora citat....

EuroTrakker

Nemoj se ljutit ali kad god napišeš nešto to se simbolizira kao novi post. Ja sve nove postove čitam i glupo je kad otvorim temu a vidim da je novo u toj temi
Citat:3 Clasica parkirani iza Doma armije

To je isto kao da ja pišem u temi Slavijatransa ili Auto-prometa Sisak.  3 busa vozila djecu na izlet
Pozdrav iz 53nje

manoplan