Displeji

Autor maky, Prosinac 21, 2007, 22:21:19

STIB

Niti na prednjem, niti na bočnim displejima nema nikakvog smisla ispis polazišta.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Citaro O530

Danas sam vidio, mislim da je bio #219, ali na prednjem displeju mu je pisalo 35 DUGOPOLJE-KOPRIVNO-MEGDAN-SPLIT

Josip-Split

U 307 & 308 pokusavaju stavit displeje

Citaro O530

Čudno ih je vidit s ispravnim displejevima nakon 5 ipo godina

XDonald

Pohvalno za Promet. Jeli ovo ugrađeno iz nekog otpisanog/rashodovanog busa s displejima, npr Cityja #230 ili Classica #241/255 ?

netko

Po mom mišljenju, svrstao sam ih u otpis sada staro za novo.

Znači li ovaj display da ipak njih dvoje ostaju ili.....
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Ostaju. Od zglobnih će u rashod samo Classici.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

Zapravo je i logično da zglobni Classici odu u rashod, nego niskopodni Citari.
Mislim da su Classici dali svoje.

Nitko

Definitivno je to najlogičnije, jos kada bi otisli i svi solo clasici u gradskom prijevozu bi ostali samo niskopodni 8-8

XDonald

Mislim da u planu zamjene staro za novo i jesu solo Classici, tako da ce ih vjv dat skupa sa zglobnima. Zglobni nisu bas u najboljem stanju, ali nisu ni toliko losi ko sta su bili SG313 i Conecti sa svojih 14 godina starosti unazad 5 godina. Mogli bi zglobni Classici inace vozit jos par godina, ali ako se vec mora dat staro za novo, bolje je dat njih koji su visokopodni i u losijem stanju od Citara G.

Svakako bi bilo pametno sacuvat im displeje i ugradit na #308, ili ih drzat u pricuvi.

Citaro O530

#295 je dobio nazad stražnji displej, a na #307 je zasvijetlio stražnji displej  :D

XDonald

Evo 307 s displejem u funkciji. Napokon da smo i to dozivili nakon skoro 5 ipo godina od nabave busa. Super izgleda, al nekako cudno se naviknit na ovo  :D

Citaro O530

Slažem se, bas super izgleda  ;D. Naviknit ćemo se s vremenom, mene samo zanima kako će oni sredit displej na #308.

Paško

Nema smisla sređivati taj stariji tip, nego jednostavno i u njega ubaciti displej iz nekog rashodovanog autobusa.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Intouro

Vidio sam ja #308 prije tjedan dana,i njemu je stavljen i radi.