Plinski autobusi

Autor NP-549, Studeni 10, 2009, 11:31:09

NP-549

(potrebno se registrirat na forum da bi glasali)


Danas ZET-ovi solo CNG Citelis i Irisbus Crossway u garaži na Školjiću

mivano

bar će bit strava provozat se; nikad se još nisam vozio u irisbus-u; bit će veselo ako ga pošalju na 7a ;D

NP-549

Pa neće ga valjda poslat na šesticu ako je solo.  Vjerovatno će odradit po jedan dan na 4, na 7a i na onim idiotskim 2a, 3, 8.
Crossway će najvjerovatnije u prigrad.

tramvajac 92

Baš me zanima di ćete ga napuniti?
I ako može koja sličica pored nekog "pravog" riječkog busa..

Shole

U Trst će ić na tankanje.

Bari

Zanimljivo. Pošto se nikad nisam vozio u plinskim autobusima, baš me zanima kako će te ispasti. Ako ga uspijem uhvatiti negdje budem ga slikao.
KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Jel se može doznati koji garažni broj je ovaj ZET-ov Citelis? Ili je to onaj bez gbr, 61., koji je došao kao zamjensko vozilo?

Shole

Citat: tramvajac 92  u Studeni 10, 2009, 12:56:54
Baš me zanima di ćete ga napuniti?

A možda neće ni trebat tankanje.  Sjest će 3,4 glavešine u Irisbusa ić krug do Sv. Križa i do Kozale, možda nešto pojest (popit sigurno) za kraj do Grbci.  I onda će zaključit kako solidno ide.  To što su se vozili prazni nema uopće veze.

kico101

#8
Plin, plin, plin...ali ne u mojoj kući.
Toliko o mojem mišljenju na predmetnu temu.
Prevedeno: protiv zbog skupe i upitno isplative investicije, te moje ekološke neosvještenosti ( što će nam ekološki pogon na 100-njak autobusa kada gradom prometuje tisuće krntija koje na tehničkom prolaze po babi i stričevima ). Drugo, Rijeci trebaju trolejbusi, a ne plinaši ( konfiguracija terena ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

#9
Ako ce Irisbus Crossway biti na probi u prigradu onda je jako tesko pogoditi tko ce ga voziti. Ako ide u smjenu onda- Pasjak i Ozlak, ali naravno ne na 696 i 636,a  ako ipak bude na prekidnoj kao kao zadnji puta sivi Bergkof, onda na O.Š. Kostrena ili O.Š. Kastav. Jedino ga moze sprjeciti to da je skolski prijevoz pa ce zavrsiti umjesto "576".

conecto

Afera "kamioni", pa Pula, pa Zagreb (Holding, ne samo ZET), slijedeći  ??? - ne znam, ali čini mi se da je na moru...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Thommo

Vidio sam jučer Plavca u prometu, prošao je kraj Elektroprimorja prema zapadu. Ne znam koju liniju je vozio.

man750

Citat: conecto  u Studeni 11, 2009, 01:27:28
Afera "kamioni", pa Pula, pa Zagreb (Holding, ne samo ZET), slijedeći  ??? - ne znam, ali čini mi se da je na moru...
Ali u tim gradovima pusu neki drugi vjetrovi nego na drzavnom nivou. Ma izgleda da je to sve isto.
Necu politiku u moju butigu, ali se od nje ne moze pobjeci
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

mivano

Citat: Berlingo  u Studeni 10, 2009, 21:35:29
Ako ce Irisbus Crossway biti na probi u prigradu onda je jako tesko pogoditi tko ce ga voziti. Ako ide u smjenu onda- Pasjak i Ozlak, ali naravno ne na 696 i 636,a  ako ipak bude na prekidnoj kao kao zadnji puta sivi Bergkof, onda na O.Š. Kostrena ili O.Š. Kastav. Jedino ga moze sprjeciti to da je skolski prijevoz pa ce zavrsiti umjesto "576".
da bar dođe na 646 ;D

NP-549

Stipe Sorola na četvorki sa 793



Crossway 791 je na smjeni od 675 (ujutro 4 Drenove i Mavrinci, popodne svašta).  


Bus je strava.  Pravo osvježenje u odnosu na ove nase škatule od Classica.  Motor je nečujan (ili dobra izolacija) a ide ko lud.