Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

Lion's Driver

7733 na 6

Lion's Driver

Izgleda da je ovo postala moja privatna tema, al nema veze, gušti su gušti  ;D ;D ;D

111 / 109 danas  perfeto

josipgrgin

Sve je to odlicno samo vi stavite jos koju sliku.imam i ja Hamburg mapu ali nisam jos vozio liniju 111.  109 i 688 sam samo vozio. byeg

Lion's Driver

Za 111 i 6 moraš imat Hamburg Hafencity Modern mapu, a da bi vozio sve 4 linije na toj jednoj mapi moraš imati obje. I Hamburg Tag und Nacht i HH Modern, jer ti tada Tag und Nacht pokriva rupu na HH Modern

josipgrgin


C2

Mališan na zadatku

Lion's Driver

Raznolika ekipa ovih dana  :)

111
- Pokvareni A300 kojem u zamjenu dolazi stara legenda 0405N  thumbs
109
- eCitaro pa obični Citaro
6
- "Vatrogasac" koji je uz svo ovo sivilo Hamburga ovih dana uhvatio sunca  ;D

MAN SL222

Jedan zanimljiv autobus, Mercedes Irvine Citaro  8)

MAN SL222

VDL Citea LLE

RV

#849
Malo iz dosade... ;D
''#275, #221, #002, #688, #255''

Vk01

Nedavno smo imali prvi puta Citae u Hrvatskoj Polet Vinkovci, danas u OMSiju.
Moja mala recenzija o modu, autobus je fino napravljen, ali ovo je beta još uvijek klima ne radi, 60% tipki ne radi, kotaći imaju problem da su na nekim dijelovima pre svijetli, ali autobus ko autobus perfektno napravljen i preporučujem svima ma koliko got voljeli ili ne VDL
Evo i par slikica




C2

Novi Conecto u akciji!

Lion's Driver

Malo sam bio u Berlinu  ;D

Lion's Driver

A onda sam se morao vratiti "kući"  ;D ;D ;D

7732 na 6 sa rijetko viđenim displayem. Da, neke vožnje su skraćene, pa tako ova od Auf dem Sande ide prazna do Gerhart-Hauptman Platz. Zatim ide linija od GHP do Goldbekplatza. Od Goldbekplatza do Borgwega prazan, pa linija opet za Speicherstadt (Auf dem Sande) ili Feldstrasse. Neke prometuju prazne i na duže relacije (npr ASA-BOW pa linija ili GHP-BOW pa linija ili čak BRT-BOW pa inija)  :D

7731 na 109. ništa što bi nekog moglo zanimati.  umnik2

U međuvremenu kolega je dovezao naš stari 0305G povodom "traditionbus" vožnje na 109  yahoo

Lion's Driver

stari MAN na 111
Volvo #7472 na 109