Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

Vk01

Dok CITEA čeka svoje farbanje, ovaj O303 u zanimljivoj shemi je preuzo njezinu ulogu na gradskoj liniji umjesto školske linije





Lion's Driver

Ahlheim - Laurenzbach Updated

Mapa sa nekih 25-30 linija od čega su dvoznamenkaste uglavnom u Ahlheimu a troznamenkaste u Laurenzbachu. Postoji i Schnellbus, jedna školska, te autobus za zračnu luku.

Mapa je koliko god bila teška za računalo pa treba koristit u najbolju ruku neke srednje postavke toliko je i zanimljiva i teška za početnike (dica će poludit). Na dvoznamenkastim najbolje ne uzimati harmonike. Evo ja sam odvozio prvu liniju, liniju 26, Citaro K je prevelik za neka mjesta a kamoli zglobni ;D

Eto, ko nije proba, neka proba, izazov je, bar onima koji u stvarnom životu nemaju veze sa busevima, dobar trening  ;)

Postoji i linienpaket 2021 al ga nisam jos instalira.

Slike su takve kakve jesu, sutra ću se vozat malo pa ću postavit bolje, zanimljivije  :) :) :)

Lion's Driver

ALU_Updated

Mali MAN na 20

297 navuka "masku"  ;D ;D ;D

MAN truck bus

Danas je izašao Conecto by Kajosoft (Kajott3d)

Evo zglobne Autotrolej verzije
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

C2

Evo i mene s Istanbulskom verzijom Conecta euro 4/5. Mogu reć jedan od najbolje napravljenih buseva za Omsi. Skripte, teksture, fizika, te razne mogućnosti konfiguracije modela čine model gotovo savršenim.

C2

Izašao je Irisbus Intercity Pack iz kojeg sam provozao Irisbus Crossway 12.8. Dosta dobro i detaljno izrađen bus.

MAN SL222

Libertasov 43 odmara na Shuttle liniji (repaint još nije gotov,ima tu posla  ;D )

Antee

#862
O405 na Bad Hugelsdorf 2020
https://imgur.com/Snbdmoc

C2

Lion's City G Euro 6 CNG.

Vk01

Svim clanovima, administratorima i ostalima želim " Sretan Božić " uz ovu predivnu damu

josipgrgin

i vama takoder Sretan Bozic i ostalim forumasima

Antee

Malo da oživimo ovu temu, Setra na radnom zadatku u Probachu


C2

Nova verzija Setre S415 NF.

MAN SL222

MAN Lion's City G LE iz najnovije verzije. MAN Lion's City od Sobola je trenutno najbolji City u igri, jako lijepo napravljeno.

Graf und Stift

 ;D WIP, razmisljam da li da budu private ili public kad ih zavrsim, ima tu jos malo dorade.