Bočac Tours, Banja Luka

Autor lav, Listopad 11, 2008, 23:47:50

lav

Bočac-tours doo Banja Luka
Ulica cara Dušana 1, Banja Luka
tel: +387 51 215 725
www.bocactours.com





busfan

Prije par dana na liniji Novi Sad-Banja Luka

Dosta dobar prevoznik za BH uslove. Osim ove imaju jos jednu 315GT-HD, 315HD, 315HDH/3, 215HD 404RHD, 404RH i u gradskom saobracaju sam jos vidio 315NF

elvis

0404 RHD je prodat nedavno nekome u Travnik,bio je havarisan,i takav je prodat,sad cekamo da se pojavi...

busfan

Citat: elvis  u Svibanj 05, 2010, 21:55:56
0404 RHD je prodat nedavno nekome u Travnik,bio je havarisan,i takav je prodat,sad cekamo da se pojavi...

Cuo sam da je slupan, ali nisam znao da je prodat. Inace znaomljivost kod ovog prevoznika je od skoro ex BBS-Reisen 315HDH/3, jel to prvi u BiH?

elvis

Mislim da jeste,a info za 0404 mi je poslao nas kolega s foruma,Majstor,rekao je da su prodati i 0404 i Setra koja je takodjer bila havarisana,cini mi se 315 GT

busfan

Moguce da je Setra 315UL, nju nisam dugo vidio, ove ostale sam vidjao

doBUS


vopi


stf_petar

ja sam išao sa šešlija  sa HDH i bila je puna krcata, jedva sam našao mjesto a i drugi je bio pun, inače imaju dosta putnika jer su najjeftiniji, putujem često s njima

busfan

Nisam znao da su najjeftiniji, ali mislim da su najkvalitetniji na toj liniji po voznom parku ubjedljivo. Ako su jos najjeftiniji, onda je i jasno zasto imaju najvise putnika. Par puta sam vidio APBL 216HDS bas praznu iz NS, a ni drugi ne prolaze puno bolje, dok je Bocac uglavnom solidan, desi se da nekad bude i 10-15ak putnika, ali bude cesto i pun

stf_petar

Ja često puta kupujem kartu na index ali uzimam i bez popusta, i jefitniji su od ostalih. autobusi su im extra, mislim da ih jako dobro održavaju i enterijer i ekterijer, vozači su im legende, oni se iz NS mijenjaju sa aleksom, čim budem imao još slika biće dostupne   ;)

boris

Ova zelena setra s 315 hd bila se zapalila u Crnoj Gori pa je skoro krenula ponovo da vozi.

Majstor

Taj bus je cudo ko novi / i drugi busevi su mrak al ova je Gazdi Sveti posebno draga /
Samo mi sudite pošteno !

boris

Znali neko koje je godiste ovaj bus?

Majstor

Gazda kaže 1987 god. totalno restaurirana / slikat ću idem uskoro tamo  čim stignu prinove  /
Samo mi sudite pošteno !