Li-bus, Livno

Autor ist, Studeni 19, 2018, 17:33:21

lussin

Je li ga Vincek oslikavao pa zato HR zollke ili je bus ex. HR prijevoznik? (Ili oboje?)

Sule

Na njihovoj FB stranici bila je jedna objava u kojoj su stavili stranicu od firme koja je napravila naljepnice za prvi bus (tourliner) tako da mislim da je ista firma radila i na ovome busu, a bus je valjda samo kupljen iz Hr. Ne sicam se imena firme mogu kasnije potrazit.

Danas je bio na tehnickom pregledu i snimali su promo spot po gradu za firmu i grad ima na njihovoj FB stranici.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Dreamwalker

Citat: lussinpicollo  u Veljača 14, 2019, 18:45:54
Je li ga Vincek oslikavao pa zato HR zollke ili je bus ex. HR prijevoznik? (Ili oboje?)

Postoje dvije solucije:
a) Bus je kupljen od HR prijevoznika iako mi ne pada na pamet nijedan Cityliner s EEV motorom, crnim retrovizorima i alu felgama
b) Bus je kupljen izvana preko Autohrvatske pa od tud naše zollke. Znam da su dva nova MAN Lion's Coacha u BiH kupljena preko AH pa su također imali naše zollke.

Koja solucija je točna, ne znam.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

podgora

Poslao sam poruku Livno busu bus je kupljen u Njemackoj.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

shef

Li-Bus premijerno u RI
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth

Na Riječkom karnevalu



Matej


Osoblje

Mostar
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Sule

Novi clan voznoga parka. Upravo objavljeno na njihovoj FB stranici. I navodno Spaceliner koji je bio za prodaju ipak ostaje za sada u firmi te ce kao i novi Man uskoro dobit naljepnice.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


podgora

Bravo za Livinjane,tako mlada firma a već kupila novi bus.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Matej

Bilo je takvih firmi više,tipa Profabus..3-4 nove Setre,i sad ih nema nigdje.Nadam se da ce Li-Bus uspijeti ostati na tržištu :)

415 ul

Imaju dobru viziju,nadajmo se da ce uspjeti

Sule

A za sada imaju 6 autobusa od toga su 3 iz Rezica risena s time da setra serije 300 ako se ne varam je prodana ili je jos uvijek na prodaju dok je setra serije 400 na liniji za svicarsku. Spacelinera su ipak registrirali na BiH tablice i otisao je na prvi zadatak u Međugorje dok je Cityliner u Rijeci, a Tourliner u Beogradu tako da za sada imaju posla pa im fali bus na liniji za Livno-Mostar koja je namjenjena studentima zbog cega je nece danas bit pa su malo studenti zakinuti koji se voze sa njima ali ce to sve rjesit nadam se sa novim Man-om koji dolazi za koji dan.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Joo

Ne znam koliko ima istine ali se.prica da dolazi jos nekoliko novih buseva na jesen kao i to da ce praviti svoj kolodvor jer im ovaj cicko ne dopusta koristenje svog kolodvora u Livnu.

podgora

Ne samo kolodvor radit i veliki servisni centar moga bi lako razhebat Cicka

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.