Autotrans – novosti

Autor autobusi.org, Studeni 24, 2007, 10:53:27

gorgoroth


Frik85

Sorry autocorrect. Još doleze bove oko 20 komadov

gorgoroth

Citat: Frik85  u Ožujak 24, 2019, 18:01:36
Sorry autocorrect. Još doleze bove oko 20 komadov

Ovakve dto su dosle zadnje, se zna gdje dolaze, Atr app...

EUROBUSZG

Zasto se nabavljaju toliko bove zar su toliko dobre i isplative?!?!Zaista ne razumijem zasto ih toliko dolazi u autotrans a kamo li po ostatku hrvatske?Zar nitko ne vidi koliko su ruzne?

Shole

Inače je općepoznata činjenica da firme koje kupuju sredstvo za rad najprije gledaju kako ono izgleda.
Valda je prva misao da ti bude čim isplativije u smislu troškova. Za one reprezentativne stvari gdje je izgled najvažniji za to ima Autotrans hrpu "lijepih" autobusa

Majstor

Nije bova losa
Problem je u njenoj zaštiti podvozja
Bova iz 2012.g. je spremna za limariju još ako je vozila po snijegu i prije
Samo vozilo je ok
Standardno udobna i vrlo mali potrošač goriva + niska cijena rabljenih naspram konkurencije i eto računice
Samo mi sudite pošteno !

Shole

Ove Bove koje sad dolaze stvarno jest vrijeme pregazilo što se tiče dizajna, jer se valda u istom dizajnu proizvode od 1997. do 2013. Al je zato jeftina i vrlo zahvalna. Nemoš i ovce i novce.
S druge strane ona novija generacija Future mi je dizajnerski čisto OK bus, a i zadržala je sve pozitivne strane starog modela. Potrošnju i djelove.

Tomek


gorgoroth


Mark926

Došla je još jedna crna bova futura (nova verzija) bez garažnog, nosi shemu starog vlasnika i ima autotrans podatke. nemogu bolje opisati jer je u naletu bila nit sam mogao slikat

gorgoroth

Dvije bove u garaži






RI 7409-F







RI 7411-F







lussin


MAN464

RI-7411-F je ja mislim ex Anton Gotten reisen  Sve Najbolje im sa prinovama Uz Božiju pomoć.  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

gorgoroth

Navalili s VDL-ovima
Barem novije future da dolaze

trolej_trola

Mali info u utorak sam u Bakarcu vidio jednog Ambassadora isao je za Pag,Zadar,Novalju tako nesto...nisam uspio vidit jer mu je tabela pala...jos su se vozaci cudili kako moze ici tako daleko jer nema mjesta ni za kofere...