10. travanj - Butković, Rijeka

Autor Bari, Ožujak 07, 2010, 23:34:10

Bari

10. travanj d.o.o.
Rijeka, Mihačeva draga 9
tel. 091/201-0602





KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

#2
Poduzeće zanimljivog imena, koje inače ne piše na vozilima, već stoji naziv Prijevoz putnika i tereta tuzemno i inozemno d.o.o., vl. Branko Butković, Rijeka, Mihačeva draga 9

Imaju nekoliko kombija i minibuseva, ali ovaj je najzanimljiviji. Radi se MB Sprinteru s nadgradnjom Kowex, jedinom od tri vozila nekadašnjeg gradskog prijevoza općine Kostrena koje je ostalo u domicilnoj županiji i čini mi se nisu mijenjane ni tablice.

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

#3
Ovaj je vozio smjene Jadrolinije u Valbisku par godina a sad vozi sivi Crafter, vjerovatno ista firma.

EDIT: Tamnoplavi Crafter niski.

Bari

Da, ista firma. Uvijek parkira gore blizu mene.
KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ovoga još nismo imali (snimljeno iz auta, pa zato stablo smeta). Ima riječke -TE tablice. Bogtepita otkud došao, možda uvoz izvana jer su Variji kod nas rijetki ko četverolisna djetelina:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Tu sam neki dan vidi Craftera, Varia i Sprintera, očito im je tu parking.

A što se tiče Varia, možda je od Jamnice, znam da sam ja jednog takvog slikao u Zagrebu.
KREPAT MA NE MOLAT !

marko2702

varia od jamnice je prodavala neka auto kuća iz poreća i obojali su ga na bijelo, i branike i sve plastike, prije pola godine otprilike

shef

Iz serije: kako se uredno parkirati na jedno parkirno mjesto  ;D

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

#9
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Viđem neki dan sa naljepnicom vlasnika  GPP MIKIĆ.  Jel na posudbi il ije prodan, pitaj boga

5AR


franky

Prodan... Znam se i s jednom i drugom stranom ;) Često je gospodin Butković vozio mene i moj zborić na gostovanja s tim busom :)