Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Majstor

654 je najgori stalno ga odgađaju jer ima najviše posla tko zna ?
Samo mi sudite pošteno !

jakov5

Solo i zglobni citelisi te Lions Cityi u Podsusedu posljednjeg su mjeseca bili opremljeni novim paketom naljepnica (na citarima još nisam uočio)
1)naljepnica naprijed na maski lijevo od registracija koja se i po danu jedva uoči rofl
2-3) ostale naljepnice iz interijera
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

Tomek

Vijest tjedna po meni je osim Koronavirusa to da je nakon 18 mjeseci (godinu i pol) Citelis gbr 749 se pojavio sa stražnjim displayem kojeg fizički nije bilo. ALELUJA!
Jučer na 121

smogovci.bbb2

E kad vidim ove hrđave felge srednje osovime na 195 a srebrene na kockicama koje čekaju rashod, dođe mi da :'(
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

EUROBUSZG

To sam ja isto napisao prije par mjeseci i slažem se inteligencija u zetovim radionama je ravna 0.....

MAN truck bus

#890
Ne razumijem čemu vrijeđanje i omalovažavanje ljudi koji svoj posao rade u prilično zahtjevnim uvjetima s vrlo lošom opremom i s vrlo malo vremena.
Njihov cilj je održati vozila ispravnima za promet, a to što su kotači malo prljavi, a na kockicama "praktički novi" nije ključni i glavni problem radione u kojoj se vrši održavanje vozila. Da kockice i dalje voze njihove felge bi isto bile prljave, pa bi opet pljuvali da su autobusi zmazani, a praktički se uprljaju već nakon prvog kruga ujutro. (Čisto informativno, zanima me plaćate li prijevoz svi vi koje vas bode u oči nečistoća felgi?)
Ja predlažem da se svi vi (koje to toliko bode u oči da se svaki put potiče rasprava oko toga u svim temama, kao i nekvaliteta IVECO vozila) javite u ZET kao perači felgi autobusa, pa ćemo vidjeti koliko ćete biti (ne)uspješni.
Pretvorite riječi u djela kao Isus vodu u vino! Živjeli! pivkan
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

#891
@ EUROBUSZG & smogovci.bbb2
A nedostatak krune na prednjim kotačima VG gbr 68, 100, 650  vam ne bode oči iako je to bitan sigurnosni detalj?
@ EUROBUSZG
APD papirnato ima 202 buseva od toga 138 solo i 64 zglobna.
Zračunaj koliko je to komada pneumatika, pa onda matematičkom preciznošću i forumaškom inteligencijom zračunaj kako vratiti naplatke na određeni gbr autobusa kako bi se to vama svidjelo.
Imaš par mjeseci za odgovor... umnik2
Vrijeme računanja upravo je počelo  kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

EUROBUSZG

Bode vjeruj mi,nema razloga zašto se sigurnost i estetika dovodi u pitanje...

MAN truck bus

#893
Manjkom estetike se ne dovodi sigurnost u pitanje. good_boy


P.S. @EUROBUSZG vidi se kako lako nasjedaš na mamac, 195 ima krune na prednjim kotačima. ;)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: 421  u Ožujak 21, 2020, 22:06:25
@ EUROBUSZG & smogovci.bbb2
A nedostatak krune na prednjim kotačima VG gbr 68, 100, 650  vam ne bode oči iako je to bitan sigurnosni detalj?
G. br. 100 je kupljen sa ratkapama tako da krune nije niti imao a 650 ih nema jer profi vozači/ce ZET-a imaju navadu udarati kotačima u rubnjake pa ih vjerovatno fali zbog oštećenja istih klinac Znamo da se kotači mijenjaju brzinski skoro kao na F1 ali ne vodi se niti briga oko izgleda felga. Da se vodi sigurno ne bi srebrene bile na autobusima za rashod
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Omašio si ceo fudbal: krune se pričvršćuju vijcima x4 pa je nemoguće da "profi vozači/ce ZET-a imaju navadu udarati kotačima u rubnjake pa ih vjerovatno fali zbog oštećenja istih" koje zbog toga ispadaju.
Nema tog rinzola koji je veći od gume 275/70x 22,5 da zbog toga stradava kruna ili ratkapa, a btw,  650 je u originalu imao ratkape. hi
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

vrba

Jučer sam vidio da je na 544 garažni broj sprijeda zalijepljen u sredinu prednje maske i sam broj je velikog fonta, pa jesu se ZET-ovci konačno smislili gdje lijepiti garažne brojeve ili je to "slučajno" tako zalijepljeno?

MAN truck bus

Očito je to nova pozicija kad tako ima i 657 koji je dobio novu limariju i neki gorički NL263 99'.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Tomek

#898
Ima i 677 koji je još uvijek u ARZ-u. Bilo bi vrijeme da se standardizira, jer ZET je jedna firma, a pogoni se ponašaju kao da su različite.
Još da garažni brojevi postanu zajednički i da se krene npr od gbr 101, ili 111 budući da je sad takva situacija i ide dalje, a autobusi onda samo dijele po pogonima, bilo bi idealno.

Volzhanin

677 stalno na istom mjestu parkiran u Dubravi?...jedino ako je ovaj tjedan krenuo u promet