Beograd - gradski prijevoz - GSP i dr.

Autor BGS1, Lipanj 06, 2008, 02:43:27

NP-549

—  svi gradski MAN-ovi su do sad imali krutu prednju osovinu. To će bit riješeno na proljeće kad izlazi novi Lion's City sa neovisnim vješanjem.
—  klasično sferno ogledno.  Nažalost pretjeruju sa tim konkavnim zaobljenjem pa na unutrašnja ogledala vidiš tko sjedi iza vozača (vrlo bitna stavka), a nevidiš dalje drugih vrata.  Pregled prikolice je misaona imenica.  Za vanjska me čudi da su takva, inače budu solidna.  Pitaj boga tko je dobavljač i po kojoj cijeni.
—  Novatronic je isto banana kao i ovaj,  valjda su jedino gori oni šta Niš Expres stavlja na one svoje kante.  Ameli, Gorba, Bustec - tog se treba držat i nemaš problema.  Ako već imaju na Solarisima standardne displejeve onda su mogli tražit iste te na Ikarbusu. Neš vidit razlike u cijeni.
—  nažalost boljka svih novih autobusa. Doduše ne u vožnji, ali problem ih je zatvorit na stanici i na novom Conectu i na Urbanwayu i MAN NG313 CNG.  Izgleda da je elektronika prefino podešena pa to sve skupa zapinje dok se malo ne razradi.
—  broj sjedala bi trebao odlučivati naručioc, ali vjerovatno to nikog nije briga pa ovi natrpaju bezveze.
—  izolacija motora može bit jedino krivica i odgovornost tvornice Ikarbus.  Hvalili su se kako su to riješili, kako je pak onda bilo na starijim modelima
—  ako je MAN-ova tabla (a jest) onda se da u meniju nać stavka o glasnoći pištanja žmigavaca i vrata pa se može pojačavati ili smanjivati

Đole Pevčanin

A sad još nešto domaće :)

Mega Bus Lokallo B7RLE prevoznika Arriva Litas. Proizvodili su se od 2011-2013.
Fabrika Mega Bus Železnik je izgubila licencu 2013-te godine. Napravljen je zglobni prototip tek prošle godine naravno bez bilo kakvih oznaka
Drugi srpski Volvo :)

Đole Pevčanin

Citat: NP-549  u Prosinac 06, 2017, 16:35:49
—  svi gradski MAN-ovi su do sad imali krutu prednju osovinu. To će bit riješeno na proljeće kad izlazi novi Lion's City sa neovisnim vješanjem.
—  klasično sferno ogledno.  Nažalost pretjeruju sa tim konkavnim zaobljenjem pa na unutrašnja ogledala vidiš tko sjedi iza vozača (vrlo bitna stavka), a nevidiš dalje drugih vrata.  Pregled prikolice je misaona imenica.  Za vanjska me čudi da su takva, inače budu solidna.  Pitaj boga tko je dobavljač i po kojoj cijeni.
—  Novatronic je isto banana kao i ovaj,  valjda su jedino gori oni šta Niš Expres stavlja na one svoje kante.  Ameli, Gorba, Bustec - tog se treba držat i nemaš problema.  Ako već imaju na Solarisima standardne displejeve onda su mogli tražit iste te na Ikarbusu. Neš vidit razlike u cijeni.
—  nažalost boljka svih novih autobusa. Doduše ne u vožnji, ali problem ih je zatvorit na stanici i na novom Conectu i na Urbanwayu i MAN NG313 CNG.  Izgleda da je elektronika prefino podešena pa to sve skupa zapinje dok se malo ne razradi.
—  broj sjedala bi trebao odlučivati naručioc, ali vjerovatno to nikog nije briga pa ovi natrpaju bezveze.
—  izolacija motora može bit jedino krivica i odgovornost tvornice Ikarbus.  Hvalili su se kako su to riješili, kako je pak onda bilo na starijim modelima
—  ako je MAN-ova tabla (a jest) onda se da u meniju nać stavka o glasnoći pištanja žmigavaca i vrata pa se može pojačavati ili smanjivati
Zaboravih da navedem da završna obrada nije ni za k.... tako da.....
Ikarbus i Novatronic više ne sarađuju pa smo tako dobili ovaj krš od displeja.

elez

Citat: Đole Pevčanin  u Prosinac 06, 2017, 14:27:36
Ma ništa ne valja na njemu... Pa da počnemo:
-umesto nezavisnog vešanja koristi se najjeftinija kruta greda
-ogledala spoljašnjih retrovizora su ravna kao tepsija danju se jedva nešto vidi noću ništa
-isto tako je i za unutrašnja samo što im smeta rukodržač kod prvog sedišta i plastika oko unutrašnjeg displeja a vidi se najdalje do zgloba
-koristi se najgori mogući displej (iTech)
-problemi sa vratima i senzorima, otvaraju se sama od sebe u toku vožnje
-sedišta prenabijena i pretvrda
-izolacija motora je jadna
-staklo kabine se ogleda u retrovizoru
-vrata pište veoma prilikom otvaranja/zatvaranja
i tako dalje...
Jako detaljan i precizan opis. Zasto su uopće kupljeni i koja im je cijena?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Đole Pevčanin

Kupljeni su zato što Grad forsira GSP da  kupuje Ikarbus. Mislim da košta 280 000e.
Ikarbus IK 112M na MAN A22 šasiji


elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Đole Pevčanin


Đole Pevčanin

Još jedan Mega Bus Lokalo B7RLE. Ovaj ima Voith a onaj što sam objavio nekoliko postova iznad ima ZF EcoLife






Đole Pevčanin

A sada jedan tramvaj :D
Nešto najbolje što imamo Duewag GT6+prikolica, švajcarska donacija

Đole Pevčanin


elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Aleksandar97

Citat: Đole Pevčanin  u Prosinac 08, 2017, 14:01:51
Kupljeni su zato što Grad forsira GSP da  kupuje Ikarbus. Mislim da košta 280 000e.
Ikarbus IK 112M na MAN A22 šasiji

Daleko je niža cena od ove koje si naveo, Ik-112LE košta 135.000e.

Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Сале#

#178
Dve slike vezane uz istorijat javnog prevoza.
Na prvoj slici je Brod - Jasenica tramvaj, proizveden 1936. godine.
Na drugoj slici je PCC tramvaj, proizveden 1961. godine.
Izvor: zeleznice.in.rs.

Albatros

Osnovni podaci vezani uz javni prevoz u Beogradu.

Datum osnivanja: 14. oktobar 1892. godine.
Prevoznici: Gradsko saobraćajno preduzeće, Lasta, Arriva Litas, BG:Voz.
Vozila: autobus, elektrobus, trolejbus, tramvaj, voz.
Linije: autobuske, elektrobuske, trolejbuske, tramvajske, vozne.
Sajtovi za informisanje o javnom prevozu u Beogradu: http://bgprevoz.rs, http://gsp.rs, http://busplus.rs, http://beograd.rs.