Samoborček - novi vozni park

Autor goranxxx, Kolovoz 31, 2008, 20:20:11

goranxxx

POŠTO U SAMOBORČEKU IMA DOSTA RASHODOVANIH I PRODANIH AUTOBUSA, TE KUPLJENIH NOVIH AUTOBUSA BILO BI POŽELJNO PONOVO SASTAVITI AKTUALNI VOZNI PARK, KOME SU PRODANI BUSEVI , ONI STARI MANOVI, ISUZUI, VOLVI
SETRA 417 HDH

goranxxx

#1
PO MOJIM SAZNANJIMA PRODANI SU ISUZUI gb. 101, 103, 105, OBADVA STYERA, DVA VOLVA, I TURISTIČKI MIDI SETRA I MERCEDES, RASHODOVANI SU gb. 146, 157, te se spremaju u rashod zglobni manovi koji su trenutno stacionirani u jaski,.
A došla je temsa opalin, jel se zna koliko i kada će ih još doći, jer navodno su svi isuzui prodani i čekaju isporuku
SETRA 417 HDH

hochdecker

Turistički vozni park - do 31.08.2008. godine
Setra 411HD - 1482-DC, 2006. GOD
                       6569-DJ, 2007. GOD.
                       45??-DO, 2008. GOD.
Setra 415HD - 4048-BB, 04. GOD.
                       4049-BB, 04. GOD.
                       6244-DD, 04. GOD. (IMOTSKI)
                       8725-BF, 05. GOD.
                       8735-BF, 05. GOD.
                       8745-BF, 05. GOD.
                       5720-BM, 06. GOD.
                       1036-BM, 06. GOD.
                       1038-BM, 06. GOD.
                       7180-DN, 08. GOD.
                       7181-DN, 08. GOD.
Setra 417 HDH - 6245-DD, 04. GOD. (iMOTSKI)
                       9320-DE, 07. GOD.
                       6420-DF, 07. GOD.
                       4590-DO, 08. GOD.
                       1460-DP, 08. GOD.
Cityliner - 4980-DN, 08. GOD.

Popis prigradskih bio bio malo predugačak, ali došli su za sad jedna Temsa (ako se ne varam, ili više??), i dva Trendlinera, 127 (U) i 128 (UC) garažni brojevi.

goranxxx

Temsa je dobila gb. 101, još uvijek bez loga, radi se o modelu Temsa Opalin 9 sa 35 sjedala, izgleda puno ozbiljnije od dosadašnjih Isuzua, jedva čekam da ju vidim sa logom
SETRA 417 HDH

hochdecker

Nisu još svi Isuzu prodani. A šo se tiče Temsi nadam se da imaju dobru izolaciju protiv buke, jer kad stojiš vani pored nje ko da stojiš pored tenka.

goranxxx

Unutra je puno bolja zvučna izolacija, puno bolje je fiksiran pokrov motora pa je manje buke, a kad se uključi klima onda zbilja promjeni zvuk poput tenka, al se razlika osjeti samo na leru
SETRA 417 HDH

vipdriver

kad ukljucis automatsku klimu broj okretaja poraste na 1000....sami od sebe

goranxxx

Vipdriver, jel se zna kome su prodani Isuzui, Volva sam vidio u Slavoniji i kupio ga je Darojković, navodno je kupio i drugoga, samo kaj jedan ima OS a drugi ZG tablice
SETRA 417 HDH

vipdriver


busi

jedan isuzu je otiso u neki sportski klub tam negdje osijek slavonski brod. ak se ne varam

mate

onda postoji mogucnost da je jedan Isuzu otisao u Kajak kanu klub Marsonia Slavonski Brod...
vidio sam ga neki dan...a ako je to taj...boja mu je ostala zuta...samo su maknute oznake od Samoborceka...

hochdecker

Nevezano uz temu, što Vladajući na forumu kažu na akciju razdvajanja Samoborčeka i Autoturista? Mislim da je to najmanje što se može napravit od strane forumaša (pri tome mislim na ono o čemu se veća pričalo na forumu,  kvaliteti za iste novce koje pružaju Samoborček i Autoturist, a to je potvrdio i "Vipdriver").... Malo sam pogledao statistiku "hitova" i vidim da je u nekim područjima Samoborček "bolji" i od primjerice podforuma APV grupe (da ne govorimo o Autoturistu).. Eto to je moje mišljenje. Nadam se da će moderatori uzet ovo na razmatranje... 

goranxxx

Samoborček i Autoturist se razlikuju kao dan i noć, Autoturist stalno kaska, puno više kvarova zbog slabog skoro nikakvog održavanja kako prigradskih tako i turističkih autobusa, pogledajte samo retrovizore 315-ca, nijedna više nema originalne, svoj glas dajem da se napokon počne razdvajanje zajedničkih linija, pa nek već nekako podjele, ovako Samoborček nepotrebno dobiva negativne bodove
SETRA 417 HDH

FitzTN

Ja sam svojevremeno dok sam putovao u ZG busem imao prepravljen vozni red, tj. kod vremena polaska je pisalo S ili A, ovisno o tome tko je imao tu liniju. :D A to je bilo razdoblje 2002-2006 god :D

hochdecker

A to si ti sam improvizrao raspored !!!??? Vidiš pametno... ;D ;D