Nabavke novih autobusa

Autor goran666, Listopad 07, 2008, 19:39:01

smogovci.bbb2

Kako u OS i DU prođe MAN a u ZG IVECO?! Pa šta smo mi u ZG takva sirotinja buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

Znaju prepisati letak od Lion's Citya kako spada, pa on na natječaju ima 100/100 bodova dok u Zagrebu prepišu letak od Crosswaya LE kako spada, pa onda IVECO ima 100/100 bodova na natječaju.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

axxor

#63
Mislim da neće biti nova generacija jer spominju da će imati 320ks, a nova generacija ima 280/330/360ks. Ako uzmemo to u obzir, nije mi jasno zašto se mora čekati do siječnja za stariju generaciju

[edit] plus, u natječaju su tražili horizontalno položen motor, dok u novoj generaciji imaju samo vertikalni

Majstor

Nova generacija neće biti dostupna za ovaj natječaj
Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

Citat: axxor  u Srpanj 05, 2018, 22:24:02
Mislim da neće biti nova generacija jer spominju da će imati 320ks, a nova generacija ima 280/330/360ks. Ako uzmemo to u obzir, nije mi jasno zašto se mora čekati do siječnja za stariju generaciju

[edit] plus, u natječaju su tražili horizontalno položen motor, dok u novoj generaciji imaju samo vertikalni
Pa vjerojatno zato što ne proizvedu autobus za tjedan dana i isprobaju ga. ::|
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ManNLNG

Quote sa manove stranice o novim GPP busevima,izgleda da budete dobili jedan od nove generacije!"Četrdeset posto dnevne flote bit će nova vozila i putnici će na raspolaganju imati jedan niskopodni autobus najnovije generacije.
EUROBUS AV120

D@ny

#67
Citat: ManNLNG  u Rujan 17, 2018, 13:24:26
Quote sa manove stranice o novim GPP busevima,izgleda da budete dobili jedan od nove generacije!"Četrdeset posto dnevne flote bit će nova vozila i putnici će na raspolaganju imati jedan niskopodni autobus najnovije generacije.
To su mislili na ove hibridne na probnom radu, Ursus, Volvo, Credo, Solaris, Man...

Dreamwalker

MANovi su dobili registracije redom: OS-888-MO pa do OS-899-MO.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Majstor

Stari koje zamjene idu u dijelove ili rezanje ?
Samo mi sudite pošteno !

D@ny

#70
Citat: Dreamwalker  u Siječanj 22, 2019, 20:09:58
MANovi su dobili registracije redom: OS-888-MO pa do OS-899-MO.
A garažne od 101-112  th-down

Renault25

Nisu mogli početi od broja 1 ?

axxor

kakvo je to razbacivanje brojevima, baš me zanima razlog preskakanja
i gdje je 100?

Citat: Renault25  u Siječanj 22, 2019, 22:31:14
Nisu mogli početi od broja 1 ?

jedinica je već postojala: https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=94.msg31757#msg31757

ante_os

#73
Vidim kako u Splitu, Zagrebu, Dubrovniku i Puli kreće dolaziti druga tura novih autobusa financiranih od strane EU fondova. I to se nabavlja dosta velik broj autobusa (i zglobni) i širi se mreža linija, ali nažalost Osijeka tu nema zasad. Zna li netko gdje je zapelo, što se događa s tim? Sjetimo se samo da je Osijek bio prvi koji je najavio prometnu "renesansu"...  th-down

axxor

#74
Osijek je zapeo na velikom, kompliciranom i dugogodišnjem projektu objekta obnove tramvajske pruge i nabavke novih tramvaja. Tek onda ide druga runda autobusa. U 6. mj je završio natječaj za prijavu izvođača radova