Posebne vožnje

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:40:49

shef

726 u Kukuljanovu, školski prijevoz za OŠ Bakar
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate


Korisnik linije 34

Nismo dugo imali objavu u ovoj temi, pa da otvorimo godinu sa jučerašnjom posebnom vožnjom u Sloveniju, putovali su plivači PK Kantrida. Namjeravao sam fotkati 729 sa Triglavom u pozadini, ali naoblaka je napravila svoje, pa se Triglav uopće ne vidi, vidi se tek djelić krova olimpijskog bazena u Kranju i u pozadini neko brdo.   

shef

Ove godine samo kao "živi zid" njih četvorica
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Koji su išli na Kikovicu po Torcidu?

shef

Srećom pa je nedjelja pa mogu izaći na ugovorne prijevoze
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth

Citat: Boki651  u Veljača 16, 2019, 17:17:03
Koji su išli na Kikovicu po Torcidu?
Raspadi, oni s zelenom trakom pri vrhu, mislim da ih je četiri bilo

mivano

gbr?

https://rijekaonline.hr/prva-voznja-kazalisnog-autobusa/?fbclid=IwAR1iSl9B6ZOZHq-Mfe4UQhNjbhoh8VBO8YmgZqKvKi0d22JAwxqOvq9zK-I

"Prva vožnja kazališnog autobusa
Provozajte se 'bespla' busom i pročavrljajte s umjetnicima riječkog kazališta - sve za nula kuna :D
Kultura Objavljeno 26.03.2019
Piše: Ivona Amidžić

U srijedu, 27. ožujka 2019., na Svjetski dan kazališta, u Rijeci na svoju prvu vožnju, s Jelačićevog trga, kreće "kazališni" autobus te Riječankama i Riječanima poklanja besplatnu vožnju od 9.30 do 10.30 sati na relaciji Jelačićev trg – Žabica – Trsat – Jelačićev trg.

Riječ je gradskom autobusu oslikanom prizorima iz poznatih riječkih predstava, kojima se, naravno, promovira dramski, operni i baletni program HNK Ivana pl. Zajca te koncertna sezona.

Svi će se građani tijekom vožnje "kazalištem na kotačima" moći, onoliko koliko traje putovanje do njihova odredišta, družiti s riječkim umjetnicima, popričati s glumcima, pjevačima i plesačima, iz prve ruke doznati novosti iz riječkog "Zajca", a sve na Dan kazališta.

Jer i kazalište je putovanje. Tako u ovogodišnjoj međunarodnoj poruci povodom Svjetskog dana kazališta, njen autor, kubanski redatelj i dramatičar Carlos Celdrán ističe: "Kada sam shvatio da je kazalište zemlja za sebe, veliki teritorij koji obuhvaća čitav svijet, u meni se rodila odluka koja je ujedno i poimanje slobode: ne moraš otići od tamo gdje se nalaziš, ne moraš trčati, niti se micati... To je putovanje mašte, sjeme koje se sadi u najudaljenijim zemljama: u građanskoj, etičkoj i ljudskoj svijesti tvojih gledatelja.""

lussin


Boky719

818

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


conecto

Mediji koji posljednjih mjeseci razapinju Autotrolej, a dobrim dijelom i zbog posebnih vožnji dok se reduciraju redovne linije, sad najednom pohvalno izvještavaju o istom. Koliko su se samo raspisali o ljetnim vožnjama partijanera na Zrću (gdje je Autotrolej možda i nešto uprihodio). A zapravo autorica koja se u dosta ranijih tekstova u posljednje vrijeme često bavila Autotrolejom ovog ga puta nije ni spomenula.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Ovo je nakon špice, bus je vjerojatno odradio jutarnju turu i onda ostaje još jedan krug, ili ne ???

Korisnik linije 34

Citat: lussinpicollo  u Ožujak 26, 2019, 21:38:15
818 ili 820
818, fotkano večeras u Matuljima u 21:15, linija 23.


lussin

725 u Malom Lošinju