Pleso prijevoz – fotografije

Autor man750, Ožujak 22, 2008, 12:45:53

man750

133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

pored mercedes buseva i pokojeg mastera imaju i dosta transportera kojima prevoze posade Croatia Airlinesa.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -


Tomek

Poslijednja slika legendardne O303-ce od prije dva tjedna dok je bila još u Pleso prijevozu. Nažalost, odlično stanje u kojem je bila zbog odličnog održavanja u Pleso prijevozu sumnjam da će zadržati jer AP Lika je u zadnje vrijeme poznata po uništavanju autobusa(tj. neprimjerenom održavanju)


Tomek

Danas viđena u Zagrebu Setra S315HD u Pleso prijevoz bojama, riječke tablice.

Tomek

Pleso prijevoz Setra S315HD na kojoj piše Zračna luka Split, ima RI tablice, a stoji u Zagrebu


tovar

#6
Citat: Tomek  u Travanj 20, 2008, 23:08:38
Pleso prijevoz Setra S315HD na kojoj piše Zračna luka Split, ima RI tablice, a stoji u Zagrebu

http://i245.photobucket.com/albums/gg69/zgheart2/200420081254.jpg

Vidim da ste me pretekli. Brzi ste. U subotu sam pričao s jednim šolom od Plesa koji vozi u Splitu. Baš mi se pohvalio da dolazi S315 HD koju on zadužuje. U Zagreb je došla početkom tjedna, opiturana je i trebala bi biti ovaj tjedan u Splitu.
Bivši vlasnik je negdi na forumu, nisam ga mogao naći; boljim poznavateljima mala napomena ova setra je bila crveno/bila.

Tomek

#7
Setra je dobila ZG tablice te svaki dan iako na njoj piše Zračna luka Split vozi sa autobusnog kolodvora za Pleso.
Ovih dana viđen na aerodromu i srebrni Renault Traffic u Pleso prijevoz bojama koji je sudeći po tablicama već neko vrijeme u njihovom voznom parku.

Tomek

Dva Tourisma Pleso prijevoza ispred Zračne luke Zagreb



Utrka Intoura i Tourisma


Tomek

Kombiji Pleso prijevoza



I nedavno nabavljeni sivoplavkasti Traffic


Tomek

Nakon što je S315HD danima vozila u Zagrebu makar su na njoj natpisi Zračna luka Split, zadnjih dana je nisam vidio, no pojavio se opet Probus sa kojeg su skinuli natpis Split pa će vjerojatno biti premješten ovdje za stalno


maky

Citat: Tomek  u Lipanj 22, 2008, 13:26:08
Nakon što je S315HD danima vozila u Zagrebu makar su na njoj natpisi Zračna luka Split, zadnjih dana je nisam vidio, no pojavio se opet Probus sa kojeg su skinuli natpis Split pa će vjerojatno biti premješten ovdje za stalno
Setra je preselila u Split već neko vrijeme, imam jednu fotku gdje se nazire malo...  ::|


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Intouro ZG1013PP danas slikan iznutra - malo su stolci klimavi, ali bus je inače u ok stanju



Tourismo ZG1003PP danas iznutra i izvana




Tomek

Evo još malo Intoura ZG1013PP



U četvrtak sam se vozio sa njihovim novijim Tourismom, koji se razlikuje po modernijim sjedalima(naslon za glavu) i po otvorima ventilacije i klime na zadnjem djelu autobusa



Mana mu je kao i kod 1003 da malo previše se stolci klimaju i ventilacija pri večim brzinama cvili(jel to neka mana Tourisma?)



Evo ga navečer u četvrtak



VWi voze osoblje aviona Croatie airlinesa kući



Jučer u 10.00 sam išao sa još jednim Tourismom ZG1750PP -- njemu ventilacija ne buči, ali se stolci isto malo previše klimaju, a ono najgore je što se tiče Pleso prijevoza jer za 30 kuna koliko dođe karta od Autobusnog kol. do aerodroma stvarno bi ljudi trebali sjediti, a ne da nas je jedno 10ak stajalo, a Probus i još dva Tourisma su ostali stajati na autobusnom



Na aerodromu





Popodne sam se vračao sa istim pa evo još dije slike