ZET - polusatna karta

Autor CONECTO430, Siječanj 21, 2017, 23:57:20

Ivan

Citat: Shole  u Siječanj 30, 2017, 14:10:26
i kako izgleda otisak ?   Na PEL-u je pisalo  smjer, zona, linija, datum, sat.    A1 127 2801 1230
Isti je ostao format podataka o poništavanju, samo sitnije ispisan.

MAN truck bus

#31
Datum,vrijeme,smjer,zona,linija
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Citat: Shole  u Siječanj 30, 2017, 13:57:12
Čekaj pa kakvi su poništivači sad ?  Gdje uguraš kartu koju kupiš kod vozača ?
Ranit ću se!

Ti ne znaš da su uz ATRON došli češki validatori???
bus123 je kod vozača ovaj combi validator,
http://www.mikroelektronika.com/en/combined-validator-camel-combi
a kod drugih vrata ovaj
http://www.mikroelektronika.com/en/card-validator-camel

Ranjen sam!!!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

Slobodno daj i mene.  Nemogu vjerovat da do sad nisam išao za tim da validator ima predviđeno i za poništavanje papirnatih karata   >hammer<

smogovci.bbb2

Zanima me hoće li na tim kartama za 4 kune ispraviti pogrešku ili će im i dalje na poleđini pisati da se uređaj nalazi pored zadnjih vrata u zglobnim autobusima (a ne nalazi se)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

C2

Pitanje je li uopće briga odgovorne osobe za to.

tramvajac 92

Tehnički, nije greška. 791 ima na zadnjim vratima.  :)

C2

To je nažalost iznimka jer je to zamjensko vozilo.

421

Citat: smogovci.bbb2  u Siječanj 30, 2017, 17:52:59
Zanima me hoće li na tim kartama za 4 kune ispraviti pogrešku ili će im i dalje na poleđini pisati da se uređaj nalazi pored zadnjih vrata u zglobnim autobusima (a ne nalazi se)
Citat: C2  u Siječanj 30, 2017, 17:57:36
Pitanje je li uopće briga odgovorne osobe za to.
Dakle, 2009 godine kad je bila posljednja nabavka  bus123 bus123 bus123, pamtimo nekoliko stvari koje su obilježile tu nabavku:
ATRON, novi način naplate s poništivačima karata nasuprot svih vrata (s time da su na prednjim i trećim/četvrtima bili oni za papirnatu i plastičnu kartu), dio Citelisa imao je natpis "IZLAZ"iznad svih vratiju, karte kupljene u vozilu i van vozila s različitim cijenama...
Očigledno da je dio problema riješen, a jedan dio je ostao...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Misliš ULAZ iznad svih vrata
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

C2

#40
A na Stratosima piše Izlaz/Ulaz (kao na TMK 2200 novijih serija) iznad stražnjih vrata.

smogovci.bbb2

Citat: tramvajac 92  u Siječanj 30, 2017, 18:58:35
Tehnički, nije greška. 791 ima na zadnjim vratima.  :)
Piše u množini, znači u svim a ne samo u jednom
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

#42
Citat: 421  u Siječanj 30, 2017, 22:37:28
Dakle, 2009 godine kad je bila posljednja nabavka  bus123 bus123 bus123, pamtimo nekoliko stvari koje su obilježile tu nabavku:
ATRON, novi način naplate s poništivačima karata nasuprot svih vrata (s time da su na prednjim i trećim/četvrtima bili oni za papirnatu i plastičnu kartu), dio Citelisa imao je natpis "IZLAZ"iznad svih vratiju, karte kupljene u vozilu i van vozila s različitim cijenama...
Očigledno da je dio problema riješen, a jedan dio je ostao...
Atron je ugrađivan od 2005. i imali su ga i svi moderniji autobusi iz 90-ih koje je ova nabavka (nepotrebno) zamijenila.

Karte s većim cijenama kupljene u vozilu su uvijek bile normalna stvar u ZET-u otkad ja pamtim (barem od ranih 90-ih), tako je svuda po svijetu (ako se u vozilu može uopće kupiti) i tako je trebalo ostati... Doslovno ne znam niti jednog prijevoznika koji ne naplaćuje više kartu u vozilu.
A kratku kartu zaista nije trebalo nametati vozačima. Čemu služi elektronička naplata karte osim što je otežala falsificiranje pokaza? Treba iskoristiti mogućnosti i stvoriti uvjete s povlasticama a ne samo reklamirati elektroničku karticu dok je svima jednostavnije kupovati papiriće, a ova skupa igračka ostaje tu samo za ukras...

Ovako ćemo dobiti samo još putnika koji zbog svog "komfora" ometaju promet... To je trebalo barem naplatiti 5 kn u vozilu umjesto 4 ako ništa drugo, no jednostavno vidim previše problema i ostatak cjenika u velikom disbalansu s ovom mjerom.


Kako sam pisao na željeznice forumu, s ovom se kartom mijenja previše drugih tarifnih opcija, predaleko se može doći i mijenja previše drugih karata.
"Kurzstrecke" karte u Njemačkoj koštaju obično barem 60% standardne karte i nigdje ne vrijede više od 5-6 stanica ili 20 minuta, ponegdje 30 minuta ako se u tom vremenu ne pređe 6 stanica, i ne znam da se igdje može kupiti kod vozača. To bi bilo razumno tako uređeno, čemu pretjerivati?

Ovo je potpuno nebalansirano i samo jedna karta postaje prepovoljna prema svemu ostalom.
Ako je trebala biti tako jeftina, s ovom cijenom istovremeno je trebalo i pojeftiniti mjesečnu na 250, pojedinačnu na 8 izvan vozila itd., umjesto da dobijemo nered s papirićima kojim će pola stanovništva radit kaos s kupovanjem u vozilu a onda i s kontrolom pred kojom će se izvlačiti da zbog ZET-a ne stignu iskoristit 30 minuta... Da je 20 znalo bi se da je to samo nekoliko stanica, ovako je na granici da možeš preći pola grada.

smogovci.bbb2

http://www.zet.hr/default.aspx?id=10284

Nova karta: 30 minuta za 4 kune!


Nova karta s valjanošću od 30 minuta u prvoj zoni i cijenom od 4 kune od sutra će, kako je ranije i najavljeno, biti u opticaju.

Namijenjena je za kraća putovanja u dnevnom prometu tramvajem, autobusom i uspinjačom, a moći će se kupiti na svim prodajnim mjestima ZET-a, kioscima i u vozilima.

Osim u papirnatom obliku, karta će biti dostupna i u elektroničkom izdanju. Putnici koji će prijevoz plaćati vrijednosnom kartom na zaslonu uređaja za registraciju trebat će prije prislanjanja kartice odabrati kupnju karte od 30 minuta.

Tako kupljena karta vrijedit će pola sata, bez obzira na smjer putovanja, dok će, kao i uobičajena pojedinačna karta, papirnata vrijediti u jednom smjeru. Prislanjanjem elektroničke kartice bez prethodnog odabira polusatne karte na zaslonu uređaja, putnik će kupiti uobičajenu kartu za jednu zonu po cijeni od 10 kuna.

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

C2

#44
Znači po defaultu bez da išta diraš po zaslonu će skidat po 10 kn. Imam neki osjećaj da će putnici "robotski" prislanjat svoje kartice na uređaj, a kasnije će se sjetit da su htjeli kupit ovu za 4 kn. Već se je ovdje najavio problem da će vozači imati više posla i da će vozila dulje čekati na stanici zbog toga što će vozač morat više vrtit novce plus to što će se putnici dulje zadržavat kod validatora. Baš me zanima kako će to izgledati u prvih mjesec dana i kolika će biti potražnja za ovim kartama.