Božur, Podgorica

Autor tronic, Ožujak 02, 2008, 12:32:50

ROAD

Ja sam skoro vidio jednog Drogmollera na autoputu kod Sarajeva u kvaru.
NEOPLAN VIP CLASS

arsenal

Dobro misliš - jeste prinova, stogao im je prije mjesec-dva....

arsenal


arsenal

Linija je Bar-Žabljak.




arsenal


arsenal


Shajo

#96
Nova iz fabrike u Ulmu stigla danas.



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

arsenal


igor

#98
Temsa Safari HD i Neoplan Spaceliner fotografisani na dolaznim peronima Beogradske autobuske stanice, prošle sezone. Linija Herceg Novi - Beograd:)



Ove godine sezonsku liniju Smederevo - Bar vozi jedan perfektan Mercedes-Benz Tourismo, čini mi se da su mu registarske oznake PG HD 665.

Shajo

#99
Danas krenula na prvu liniju!



Poslano sa S6!

Tomek

Odlična je, ove godine i u Crnu Goru stiglo dosta 5ica!

igor

Odlična! Na kojoj je liniji?

Shajo

Za sada Herceg Novi-Subotica

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


igor

Shodno svojim iskustvima od prethodnih sezona, ove godine sam odlučio da putujem Božurom na letovanje.

Nailazio sam na neka loša iskustva pojedinaca sa Božurom, pa sam po tom pitanju bio malo skeptičan. Ali sam se ipak odlučio za njih.

Očekivao sam Mercedes Tourisma, koji je i redovan ove sezone na liniji Smederevo - Bar. Međutim, dočekao sam crvenu Temsu Safari HD.
Pošto nisam imao pređašnjih iskustava HD verzijom Temsom Safari, ova me je izuzetno iznenadila. Jako je udobna, i prostrana, ima odlično prostora za noge, stočići, držači za noge, toalet, TV... Sve je bilo perfektno. Malo je bučnija, pa joj to može biti zamerka. Posada je bila izuzetna, veoma komunikativna, gostoljubiva i ažurna. Po dolasku u autobus, upitali su me, pošto ima mesta, da ako želim dva sedišta, da mogu preći u zadnji deo busa. Klima je bila odgovarajuća. Bilo je zanimljivo to što je iznad svakog para sedišta postojala mogućnost da se po želji uključi ili isključi zvučnik. Čini mi se da je razmak sedišta sa desne strane bio veći od razmaka između sedišta sa leve strane.

Što se tiče zamerki, mogu navesti nepostojanje filma i muzike, kao i WiFi koji nije radio na teritoriji Srbije, dok ga na teritoriji Crne Gore nisam testirao.

Popunjenost: 30-35/49


Relacijska tabla:


Unutrašnjost:




Razmak između sedišta(sa desne strane):


Jako profesionalna firma, lepa saradnja sa putnicima, udoban autobus.

Tople preporuke za Božur!

Celokupna usluga odlična!

Kada sam ja stigao, istog dana uveče na polasku za Smederevo su imali 90 putnika!  :)

Moj povratak se malo iskomplikovao, nastavak možete pogledati: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=6323.msg236930#new

mate

Axial oko 16 h na ulasku u HR