Arriva Hrvatska - razno

Autor Mark926, Srpanj 18, 2017, 17:57:57

Frik85

#120
Np i Ikar baš to je u igri.  A voziče PT vozači u PT setrah koje so sad privremeno u Atr ;)

tramvajac 92



Scarface

Koliko vidim opet app prijevoznik na svojim matičnim linijama  ;D, Pula-Požega, Osijek-Pula, ZG-PŽ te ZG-OS koja ide zasad samo ponedjeljkom i petkom (14:15)

Frik85

Citat: Scarface  u Rujan 05, 2020, 10:15:56
Koliko vidim opet app prijevoznik na svojim matičnim linijama  ;D, Pula-Požega, Osijek-Pula, ZG-PŽ te ZG-OS koja ide zasad samo ponedjeljkom i petkom (14:15)
Da a od 15.10 opet ATR i tako dalje.

Matej

Citat: Scarface  u Rujan 05, 2020, 10:15:56
Koliko vidim opet app prijevoznik na svojim matičnim linijama  ;D, Pula-Požega, Osijek-Pula, ZG-PŽ te ZG-OS koja ide zasad samo ponedjeljkom i petkom (14:15)

Da,tako je.Danas na Pula-Požega Setra S419GT-HD,gbr170

gorgoroth

S veseljem te obavještavamo da od ponedjeljka 12. listopada ponovno uspostavljamo autobusnu liniju iz Rijeke za Trst i obrnuto.😃 Znamo koliko si dugo čekao/la na ovu obavijest, zato odmah provjeri naš polazak i rezerviraj svoje mjesto u busu već danas.

https://www.facebook.com/arrivacroatia/

gorgoroth

Zbog novonastale situacije obavještavamo putnike da postoji mogućnost da polazak za koji su ranije kupili autobusnu kartu, neće biti održan.Također obavještavamo da je smanjen broj polazaka na mreži naših autobusnih linija za božićne i novogodišnje blagdane. Molimo putnike da navedeno provjere prije putovanja pozivom na naš info telefon 072 660 660 ili na web stranici www.arriva.com.hr. 🚍#ArrivaHrvatska

https://www.facebook.com/arrivacroatia/

gorgoroth

Petrinja, Sisak, Glina i sva ostala mjesta pogođena strašnom prirodnom tragedijom – znajte da niste sami, svi smo uz Vas💙🙏. Arriva Hrvatska omogućuje svima s unesrećenih područja besplatan prijevoz iz Zagreba do svih krajeva Lijepe naše gdje prometuju autobusi Arriva grupacije. Ako trebate putovati, javite se do 6.1. 2021. u naš ured na Autobusnom kolodvoru Zagreb sa svojom osobnom iskaznicom. Radno vrijeme poslovnice 31.12. je od 7:00-17:00, 01.01. od 9:30-15:30 i od 2.-6.1. smo tu od 6:00-20:00 sati.  🚍 #arrivahrvatska #arriva_za_baniju #potrespetrinja #hrvatski_crveni_križ

https://www.facebook.com/arrivacroatia/

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

EUROBUSZG

Jel se meni to samo čini ili je stvarno tamo parkiran Man NL202?

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

ikar

#132
Bila su 2, ali nisu NL202 nego EL202 - poluniskopodni model. Mislim da su 1994. godište, kupljeni u jesen 2002. i nosili su gbr 1119 i 1120.

Prebačeni u proljeće 2005. u Istra Promet Umag, da bi se na jesen 2010. ponovo vratili u Autotrans nakon pripajanja IPU sa gbr 1352 i 1353.

Dok je 1353 rashodovan već tokom 2001., 1352 je rashodovan tokom 2017 i upravo on se nalazi na fotografiji.

ChRiStIaN

Arriva će voziti HNS nakon Starlinera sa Setrom S51xHD (ne mogu na slici koju sam vidio vidjeti ni gbr niti oznaku autobusa).
@ Autobusi Hrvatska @

Frik85