AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Mile7

Citat: Dreamwalker  u Ožujak 11, 2020, 14:05:13
Registracija mu vrijedi još 10 dana, pa shodno tome postoje tri solucije:
1. Vozi na nekom drugom području
2. Povučen iz prometa u radionu gdje se sprema za registraciju što je malo vjerojatno s obzirom na to da je ostao jedini u voznom parku i da dolaze noviji autobusi
3. Povučen iz prometa i kraj

Svakako, pratimo situaciju :)
Evo pošto je došao taj dan kad mu po tvojim riječima istječe registracija, volio bih sada što prije znati što je sa zadnjim Eurobusom, mojim najdražim autobusom, više od samo autobusa, borca i heroja, da znam je li ovo kraj ili kao i uvijek još nije gotovo nadam se, ako i nije ona ljepša vijest, barem da ne budem više u neizvjesnosti :)

Mile7

Može li netko odgovoriti zna li se bar što je sa 637 ili ne, hoće li se znati kad se autobusi vrate u promet molim vas

lussin

21.3 istekla tablica i nije više produžavana

Mile7

I neće se više znači gotovo je ili još ima šanse da hoće?

tramvajac 92

Čekaj dok ova kriza završi, pa ćemo vidjeti. Dok god nema prijevoza, nema potrebe za tim busom, a ni većinom drugih.

Mile7

Hvala puno, znači još ima nade

Mile7

Može li se ikako doći do slika kako 637 izgleda sada? Hvala

shef

Savjet: ako si blizu VŽ, lijepo ti pošalji mail na info@ap.hr dobar dan ja sam taj i taj i obožavatelj sam Eurobusa i da li mi možete omogućiti pristup garaži ili poslati fotografije tog i tog autobusa. Pa da vidimo...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sniff

#983
Evo ti jedna iz komentara s fejsa od pred šest dana

Mile7

Hvala, ali zašto, što sad toliko fali tom autobusu da nije mogao ostati taj bar 1 zadnji barem još jednom registriran?

Paško

Sad sigurno nema posla za njega.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

Kako kolega veli, posla nema, a i vjerojatno su prioritetnija mlađa vozila od tog busa

IgorKlasik

I u ovo vrijeme krize vidim da kompanije nabavljaju sve mlađe i najnovije autobuse.
Koji je tu i igri ako nije tajna?

tramvajac 92

Sutra kreću linije.
Lokalne linije prometuju kao i u razdoblju školskih praznika, s dodatno reduciranim polascima. (ima na stranici tražilica, kome treba). Međužupanijske prometuju ovako:

Varaždin – Zagreb – Karlovac - Pazin – Pula - Poreč   u 13:30 sati          (svaki dan)
Varaždin – Zagreb – Karlovac – Plitvice – Zadar - Šibenik – Split u  9:30 sati           (svaki dan) 

Poreč – Pula – Labin – Rijeka – Karlovac – Zagreb - Varaždin  u 15:10 sati          (svaki dan)
Split – Šibenik – Zadar – Plitvice – Karlovac – Zagreb - Varaždin u  12:00 sati      (svaki dan)

Varaždin – Zagreb   4:30             Zagreb – Čakovec  13:45 *
Varaždin – Zagreb   5:00 *            Zagreb – Varaždin 14:45
Čakovec  – Zagreb   5:35 *            Zagreb – Varaždin 15:45 *
Čakovec  – Zagreb 15:25             Zagreb – Čakovec  18:30

* Polasci prometuju i subotom, a nedjeljom NE PROMETUJU.


Majstor

Navodno u Varaždinu rashodovana 32 autobusa ?
Jel zna tko koji ?
Samo mi sudite pošteno !