Slike iz 2010.

Autor NP-549, Siječanj 04, 2010, 22:21:52

mivano

prvi put vidim ledenice kako vise s busa :o

NP-549

Nije to trojka ili 5A da se boji snijega i leda.  BTW, sad zadnju turu, mislim da je bil utorak, navečer u 19:30 5A je vozila do Rotora ko i većinu popodneva  zbog vremenskih uvijeta, a u isto vrijeme iza njega je išao 19 Lisac koji je bez problema došao u Klanu i to sa  :P prednjim gumama (629).  Za Lisac ni bilo nikoga.

mivano

#17
ovi iz grada su se jako pogospodili, ne znam kakvi su prije bili, čim malo ne valja okretište odmah neće da okreću ( Sv. Kuzam, Lokva... ili snijeg)

Berlingo

Ima ledenice i na mojoj slici od 665 (jos 19.12.). E sad u cemu je kvaka da se ovi po gradu tako lako okrecu i poprjece stvarno nebi znao. Sole se nije usudio spustiti dalje u Zametsku i ocito ga je vec nosilo. Ja bus nisam nikad vozio ali ovako opicen gustam voznju po njemu, naravno s dobrim gumama. Bio to daily ili mali auto.

Boki651

Da, čini se da su vozači u prigradu bolji od vozača u gradu. ???

kico101

Citat: Boki651  u Siječanj 08, 2010, 19:30:51
Da, čini se da su vozači u prigradu bolji od vozača u gradu. ???
Nemojmo generalizirati, jer to nije istina. Činjenica je da postoje različiti načini na koji se na gradskim i prigradskim linijama gleda na to što su minimalni uvjeti za prolaz autobusa određenom dionicom. Uvjeren sam da većina vozača u gradskom može proći gdje i njihove kolege u prigradu, ali zbog određenih razloga to ne čine ( opet neki, ne svi ). Možda postoje naputci?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Ma kakvi naputci... Vozi svako kako zna i umije (i s čime)... Mogu se izvlačit koliko god hoće na loše gume... Dosta to utječe na ponašanje, al da prigrad uvijek vozi a grad poklekne pred snijegom nije normalno. Pitanje koliko vozači iz grada posvećuju pažnje svojem busu, možda bi se i sjetili tad ić "nažicat" nove gume početkom jeseni...

Boki651

#22
Citat: kico101  u Siječanj 08, 2010, 19:43:34
Citat: Boki651  u Siječanj 08, 2010, 19:30:51
Da, čini se da su vozači u prigradu bolji od vozača u gradu. ???
Nemojmo generalizirati, jer to nije istina. Činjenica je da postoje različiti načini na koji se na gradskim i prigradskim linijama gleda na to što su minimalni uvjeti za prolaz autobusa određenom dionicom. Uvjeren sam da većina vozača u gradskom može proći gdje i njihove kolege u prigradu, ali zbog određenih razloga to ne čine ( opet neki, ne svi ). Možda postoje naputci?

Normalno da NE generaliziram, znam da i u gradu ima kvalitetnih vozača, ali ako 19.12 bus ide u Podkilavac bez problema, a 7a zašteka odmah nakon prve vožnje, što reći?
Možda da busevi u gradu nisu tako dobro održavani, kao prigradski?

ikar

Citat: Boki651  u Siječanj 08, 2010, 20:05:44
Možda da busevi u gradu nisu tako dobro održavani, kao prigradski?

Treba malo pitat u garaži, povuć za rukav dečke u garaži, odnijet im ča i da vidiš kako će ti sve napravit. Problem je što većina vozača u gradu sjeda u svoj bus i odradi smjenu 17-24 i samo ga pusti na kanalu i odjuri ća...

kico101

Citat: ikar  u Siječanj 08, 2010, 20:10:57
Citat: Boki651  u Siječanj 08, 2010, 20:05:44
Možda da busevi u gradu nisu tako dobro održavani, kao prigradski?

Treba malo pitat u garaži, povuć za rukav dečke u garaži, odnijet im ča i da vidiš kako će ti sve napravit. Problem je što većina vozača u gradu sjeda u svoj bus i odradi smjenu 17-24 i samo ga pusti na kanalu i odjuri ća...
Znači, ovdje se javno podržava mito i korupcija. Bravo! Ako je u tome problem, to je lako rješivo. Mislim da stvari nisu tako jednostavne. Volio bih da vozači kažu ča misle o tome.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Nazvao ti to mitom i korupcijom, ili nekako drugačije, činjenica je da se za održavanje svog busa moraš malo i natrčat, moljakat i gnjavit. Time možeš postić eventualno da preskočiš malo red, a i šefovi drugačije gledaju na to kad vide da se malo brineš oko busa ili ga samo pustiš na kanalu nek drugi vodi brigu a ti ideš ća

conecto

Citat: NP-549  u Siječanj 08, 2010, 22:42:13
Nazvao ti to mitom i korupcijom, ili nekako drugačije, činjenica je da se za održavanje svog busa moraš malo i natrčat, moljakat i gnjavit. Time možeš postić eventualno da preskočiš malo red, a i šefovi drugačije gledaju na to kad vide da se malo brineš oko busa ili ga samo pustiš na kanalu nek drugi vodi brigu a ti ideš ća

U svakoj firmi gdje dužiš bus (ili auto, kamion, nema veze) moraš tako radit. Ako voliš svoj posao i "svoj" bus nije ti teško. I onda tako misle (takvi) vozači pa ne treba ni postavljati pitanja o tome što misle vozači. On ti je više nego vlastiti auto u kojem u većini slučajeva provedeš nekih 15, 30 ili 45 min dok dođeš na posao (i isto toliko dok se vratiš), dok u busu provedeš dnevno 7-8 sati (negdje možda i više).
Mi koji nemamo svoj bus (a htjeli bi ga imat) znamo nedostatke takvog sustava. Tu vrijedi ona "što je svačije to je ničije". I onda dijeliš zajedničku sudbinu skupa s onima koji samom svojom vožnjom, ponekad i određenim vandalizmom, uništavaju vozila. Onda i ti koji ga možda čuvaš imaš iste uvjete kao i oni koji ga uništavaju. Ja se npr. osobno ne sjećam da sam i ogrebao bus, ali svaki dan vozim buseve koji su uglavnom išamarani na sve strane.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

kico101

Citat: NP-549  u Siječanj 08, 2010, 22:42:13
Nazvao ti to mitom i korupcijom, ili nekako drugačije, činjenica je da se za održavanje svog busa moraš malo i natrčat, moljakat i gnjavit. Time možeš postić eventualno da preskočiš malo red, a i šefovi drugačije gledaju na to kad vide da se malo brineš oko busa ili ga samo pustiš na kanalu nek drugi vodi brigu a ti ideš ća
Ja ne znam zašto je u današnjem društvu normalno da nekoga moraš molit i "dodatno motivirat" da bi radio svoj posao za koji je plaćen. Održavanje se zove održavanje upravo stoga da bi osiguralo da sredstva rada nesmetano rade. To ne znači da vozač treba prepustiti radioni da pregleda osnovne stvari poput razina ulja i rashladne tekućine ili da li u vožnji ima kakvih nepravilnosti, ali u radioni moraju, bez dodatnih zamolbi, vidjeti napr. da li su gume za promjenu ( kada već govorimo o tome ), a ne vozač. Ovdje imam određenih iskustava na poslu, pa ne govorim baš napamet.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

conecto

Sve navodi na zaključak da je vozač centar i okosnica svega, jer on je neposredni izvršioc djelatnosti firme (prijevoza), a sve drugo (bilo prema gore ili dolje) je samo logistika koja mora osigurati baš vozaču prave radne uvjete.
Jer, "mi smo vozači svugdje u svijetu..."
Zato bi svi, bilo prema gore ili dolje, trebali poslušati sugestije vozača jer je on taj koji je "na prvoj crti". Na taj način će i njima život i posao biti samo lakši (dvostruka komunikacija).
Naravno, i vozač se treba znati postaviti na taj način. Ako uvijek prepusti sve da ide svojim tokom, odveze smjenu nekako iz dana u dan i samo čeka plaću, nezainteresirano otežava život prije svega samom sebi...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

U Splitu su se znali hvatat i za vrat zbog (ne)održavanja pojedinih autobusa jer su u remontnoj radioni uglavnom teške trutine. Ajde, servis se u zadnje vrijeme malo popravio...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!